Buse Terim Bahçekapılı'nın vale isyanı!

Buse Terim Bahçekapılı'nın vale isyanı!
Yayınlanma Tarihi: 03.12.2018 12:06 | Değiştirme Tarihi: 03.12.2018 12:07

Önceki gün ailesiyle Akmerkez’e giden Buse Terim Bahçekapılı, çıkışta valenin aracını getirmesini dondurucu soğukta 30 dakika bekledi.

Teknik direktör Fatih Terim'in küçük kızı Buse Terim Bahçekapılı'nın önceki gün keyifli başlayan gezintisi kötü bitti. Nisan'da kızı Naz'ı dünyaya getirerek ikinci kez anne olan Buse Hanım, 2 yaşındaki kızı Nil ve eşi Volkan Bahçekapılı ile Akmerkez'e gitti. Lüks araçlarını valeye bırakan çift, bir saatlik ücret için 30 TL ödedi.

 

5 derecede buz kestiler

 

Alışveriş turuna çıkan ikili, daha sonra soluğu kızlarıyla oyun parkında aldı. Ünlü tasarımcı, yaklaşık bir saat sonra da ailesiyle alışveriş merkezinin çıkışına gidip aracını istedi. Buse Terim, 5 derece soğukta minik kızı ve eşiyle dakikalarca valenin araçlarını getirmesini bekledi..
Haber ile ilgili metin girin!.

Fahiş fiyata da tepkili

 

Valenin aracı getirme süresi uzadıkça Bahçekapılı çifti de sinirlenmeye başladı. Ortalama 5 dakika içinde gelmesi gereken aracını yarım saat sonra alabilen Terim, isyan etti. "Tam 30 dakikadır donarak araba bekliyoruz. Bu servis için 30 TL gibi fahiş bir rakam alıyorsunuz. Kapasitenizden fazla arabayı almayın. Ayıp!" diyen Buse Hanım, valenin aldığı yüksek ücrete de tepki gösterdi. (Takvim)