BUSE TERİM AMERİKA'DA DOĞUMU BEKLİYOR!

BUSE TERİM AMERİKA'DA DOĞUMU BEKLİYOR!

Hamileliğinin 36. haftasına giren Buse Terim, bebeğini kucağına alacağı günü hasretle beklerken yaşadığı heyecanı kişisel internet sitesinden takipçileriyle paylaştı.

Modacı Buse Terim, geçtiğimiz hafta eşi Volkan Behçekapılı'yla birlikte doğumunu gerçekleştireceği Amerika'ya gitti. Doğumun yaklaşmasıyla iyice heyecanlanan Terim duygularını, "Sosyal medyadan takip edenlerin bildiği üzere doğum için geldim buraya. Bugüne kadar gayet sağlıklı bir süreç geçirdim. O yüzden çok mutluyum. Burayı tercih etme sebebim ise hamileliğimin son günlerini rahat, koşuşturmasız bir şekilde geçirip, bebeğimi sakin bir yaşantı eşliğinde kucağıma almanın zevkini yaşamak. Eminim bana hak verirsiniz. Şu anda 35. haftamı geride bırakıyorum. Artık 4 hafta gibi kısa bir zaman kaldığına da hala inanamıyorum!" sözleriyle paylaştı.

Buse Terim doğumu o ülkede yapacak

"ŞÜKREDEREK NİLOŞUMU BEKLİYORUM"Yeni heyecanlarını ve deneyimlerini paylaşacağını söyleyen Terim sözlerine "Hamileliğimin başından bu yana sakin kalıp, hep şükrettim. Hamile kaldığımı öğrendiğim ilk günden beri de hep pozitif düşünmeye çalıştım. Sanırım hamileliği kolay ve mutlu geçirmenin sırrı da bu. Şimdi buradayım, heyecanla Nilimi bekliyorum. Beklerken de durmuyorum tabii:) Geziyorum, yürüyüş yapıp, yeni dünyada yeni şeyler keşfetmeye devam ediyorum. Bu arada ne olur ne olmaz diye hastane çantamı bu hafta itibari ile hazırlamaya başladım. Önümüzdeki hafta hastane çantama neler koydum, buralardan neler aldım, neler keşfettim onları paylaşacağım sizlerle" şeklinde devam etti.

Buse Terim kızının adını açıkladı

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 05/10/2016 23:30:51

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin