Buse İskenderoğlu, iç çamaşırsız kıyafetiyle dikkat çekti

Sunucu Buse İskenderoğlu önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Buse İskenderoğlu'nun giyim tarzı çok konuşuldu. İskenderoğlu, iç çamaşırsız kıyafetiyle dikkat çekti.

Yayınlanma Tarihi: 10.09.2020 11:21
Değiştirme Tarihi: 10.09.2020 11:21
Buse İskenderoğlu, iç çamaşırsız kıyafetiyle dikkat çekti

Buse İskenderoğlu önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Tarzıyla beğeni toplayan güzel sunucu iç çamaşırsız kıyafetiyle dikkat çekti. Buse İskenderoğlu ayaküstü muhabirlerin sorularını da yanıtladı. 

Eski Türkiye güzeli Şevval Şahin'in geçen hafta sevgilisi Yiğit Marcus Aral'ın doğum günü için yalıda düzenlediği doğum günü partisi sonrası bazı kişilerde koronavirüs çıktı. Partiye katılan sunucu Buse İskenderoğlu konuya ilişkin Birkaç kişinin virüse yakalandığı parti hakkında konuşan İskenderoğlu, "Abartıldığı kadar bir şey yok. Partide yazılanları gördünüz bir kaç kişide çıktı. Bende test yaptırdım ve testim negatif çıktı. Çok şükür bir şey yok. Bir kaç gün ne olur ne olmaz diye evden hiç çıkmadım. Gerekli açıklamayı Şevval ile Marcus yaptı zaten. Doğrusu bunun üzerine benim bir şeyler söylemem doğru olmaz" dedi.

Fiziği ile göz kamaştıran Miss Turkey 2016 birincisi ve sunucu Buse İskenderoğlu, iç çamaşırsız kıyafetiyle tüm bakışları üzerine çekti.

Haber ile ilgili metin girin!.