Buse Dalan kimdir?

1991 yılında İstanbul’da doğan ünlü Fotoğrafçı Buse Dalan Newborn fotoğrafçılığına yeni bir boyut kazandırdı. Bursa’da Hamile, doğum ve yenidoğan çekimleriyle tanınıyor. 

Yayınlanma Tarihi: 09.11.2021 13:04
Değiştirme Tarihi: 09.11.2021 13:04
Buse Dalan kimdir?

Sanatla iç içe büyüyen Buse Dalan için yeni doğan bebek çekimleri, çok detaycı olsa da unutulmaz bir anı bırakmak onun için oldukça önemli. Eğitim hayatından da fotoğrafa olan merakıyla kendini geliştiren sanatçı, doğum fotoğrafları için yaratıcılığını ön plana çıkarmak için her gün tarzını yenilediğini belirtti.

An her zaman en yaratıcı fotoğrafın odak noktası diyerek, dünyada sadece bir kere olabilen, bir insanın en değerli anı doğum fotoğrafı olduğunu da vurguluyor. Video çekimleriyle de mutlu anları sanata dönüştüren Dalan için fark yaratmak oldukça önemli bir yere sahip. 
Pandemi dönemine rağmen 2021 yılını dolu dolu geçirdiğini söyleyen Buse Dalan yeni yıl takviminin şimdiden dolduğunu belirtiyor. 

Aynı zamanda sokak hayvanları için mama kampanyası başlatarak, dünyanın varoluş nedenini doğumu ve yaşamı destekleyen projelerde yer almak için yeni çalışmalara imza atmaya hazırlanırken Bursa’da başlattığı projeleri ve yeni yılda sürdüreceği iş akışını açıklamak için heyecanla gün saydığını belirtti
 

İlgili Sayfalar: Magazin