Yayınlanma Tarihi: 30.08.2019 | Değiştirme Tarihi: 30.08.2019

Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl boşanıyor mu? Eylem İpek Şafak o iddiayı açıkladı...

Burcu Kıratlı sosyal medya hesabından Akçıl soyadını sildi, şarkıcı eşi Sinan Akçıl'ın da eşini takipten çıkarması dikkat çekti. Bunun üzerine Gel Konuşalım canlı yayında Eylem İpek Şafak inanılmaz bir iddianın ortaya atıldığını belirtti. İşte detaylar...

24 Aralık’ta Amsterdam’da nikah masasına oturan Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı arasındaki ilk kriz evlilikten sadece 2 ay sonra çıkmıştı. Çıkan bu krizi yaptıkları açıklamalarla yalanlayan ikili arasında suların durulmuyor. Boşanmanın ucundan dönen çift şu aralar yine kavgalı...

Burcu Kıratlı geride bıraktığımız akşam eşi Sinan Akçıl’ın soyadını instagram hesabından sildi ve birlikte oldukları fotoğrafları da sosyal medya hesabından çıkardı.

Bunun dışında Sinan Akçıl da eşini takipten çıkardı. İkilinin bu hareketleri çiftin tekrar boşanma yoluna girdikleri şeklinde yorumlandı.

Geçtiğimiz günlerde Ferhat Göçer'in sahne aldığı düğünde Sinan Akçıl'ın eski sevgilileri Hadise ve İzel'den bahsetmesi konuklar arasında bulunan Burcu Kıratlı'nın düğünü terk etmesine neden olmuştu. Kavgayı bu olayın tetiklediği de konuşulan konular arasında.