Burcu Kıratlı-Sinan Akçıl ikinci kez mi evlenecek?

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı'nın, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde yeniden nikah masasına oturacağı iddia edildi. 

Yayınlanma Tarihi: 19.01.2021 11:20
Değiştirme Tarihi: 19.01.2021 11:29
Burcu Kıratlı-Sinan Akçıl ikinci kez mi evlenecek?

Sabah gazetesinden Bülent Cankurt'un haberine göre, Burcu Kıratlı ile Sinan Akçıl ikinci kez nikah masasına oturacak. İşte o yazı:

"Şarkıcı-söz yazarı Sinan Akçıl ile oyuncu Burcu Kıratlı cephesinden yine müjdeli bir haberim var! İki aylık flörtün ardından 31 Aralık 2018'de, Hollanda'nın Amsterdam şehrinde evleneceklerini ilk benden öğrendiğiniz çift, ikinci kez nikah masasına oturmaya hazırlanıyor.

Evet, yanlış okumadınız... Hatırlarsınız; rüya gibi başlayan evlilikleri 6 Eylül 2019'da tek celsede biten çift, 18 gün sonra barışıp yine aynı evde yaşamaya başlamıştı. Ancak mutlulukları geçtiğimiz ekim ayına kadar devam etmiş, yine ayrılmışlardı!

Bu seferki biraz uzun sürse de, evlendikleri gün yine barıştıklarını öğrendiğim çift, ikinci kez evleniyor. 'Burcu benim için hayattaki en değerli varlık. Sonuna kadar bu aşkın arkasındayım' diyen Sinan Akçıl ikinci kez evlilik teklif etmiş, Burcu Kıratlı da kabul etmiş.

Sevgililer Günü'nde evlenmeyi planlayan çift, her şeyi çok hızlı yaşadığı için o tarihi beklemeden nikah masasına oturursa da hiç şaşırmam. Umarım bu sefer mutlulukları daim olur."