Burcu Esmersoy ile Demet Akalın arasındaki 'takipleşme' kavgası büyüyor!

Ünlü model Burcu Esmersoy ile şarkıcı Demet Akalın arasında sosyal medyada yaşadıkları takibi bırakma konusu gün geçtikçe büyümeye devam ediyor.

Yayınlanma Tarihi: 18.11.2019 14:05
Değiştirme Tarihi: 18.11.2019 14:05

'Bazı kişileri ayıp olmasın diye takip ediyorum' diyen ünlü model Burcu Esmersoy’un, Demet Akalın’ı takipten çıkması ünlü şarkıcı Demet Akalın'ı kızdırmıştı. Bu olayın ardından Demet Akalın, Instagram üzerinden Burcu Esmersoy ile mesajlaşmış ve “Takipten çıkmışsın, ben de çıkayım bacım. Haberciler arıyor” mesajını yazdı. Ünlü model de buna "Hesap düzeninde bir şeyler deniyoruz, manasız işler peşindeler yani saçma sapan" şeklinde cevap vermişti. Bu gelişmelerden sonra Burcu Esmersoy ve Demet Akalın’ın ‘takipten çıkma’ polemiği daha da büyüdü.

Sosyal medya fenomeni Burak Altındağ,Instagram üzerinden, “Ayıp olmasın diye takip ettiğim kişi beni takipten çıkarmış” yazılı bir açıklamayla gönderi paylaştı. Paylaşımın altına yorum yapan Burcu Esmersoy, yoruma gülme ifadeleri koyarak “hahahahahahahahaha” yazdı. Bu yorumu gören Demet Akalın, “Terbiye başka bir şey” şeklinde cevap verdi. Bu tartışmanın ne kadar büyüyeceği ise merak konusu...

Haber ile ilgili metin girin!.