Burcu Esmersoy'dan samimi açıklamalar

Burcu Esmersoy'dan samimi açıklamalar

Burcu Esmersoy, hakkında çıkan estetik iddialarının doğru olmadığını ifade ederek, "Ben bile kendime şaşırıyorum. Yüzüme ne oldu, böyle değişim geçirdim" dedi.

08.09.2016 13:37

Burcu Esmersoy, radyocu Adem Metan'ın programına konuk oldu, ünlü sunucu merak edilenlerini anlattı.

"Eski fotoğraflarımı paylaşıp, 'evrim geçirmiş’ diyorlar. Bu kesinlikle doğru değil. Çünkü benim hiç estetiğim yok" diyen Esmersoy, "Çok güzel yemek yapıyorum. Evliyken İtalyan mutfağına uygun yemekler yapıyordum" dedi. 

Evde yemek yapmanın bir kadına görev olarak yüklenmesinden hoşlanmadğını ifade eden Esmersoy, "Benimle evlenmeyi düşünen varsa ki zaten var. Evlendikten sonra beni böyle kabul etmeli. ‘Bu evde neden yemek pişmiyor, diye kırılmasın’" dedi.

İşte Burcu Esmersoy'un açıklamalarından bazıları;

Enerji aldığım kişi bana kalp, gülen surat ve öpücük gönderirken çok gülüyordum. Bana mesaj atılmasını, güzel şeyler yazmasını beklediğim insanlar oldu. Allah sahiplerine bağışlasın.

* Sosyal medyada beni üzmek için özellikle eski fotoğraflarımı kullanarak, ‘evrim geçirmiş’ diye yazıyorlar. Bu kesinlikle doğru değil. Çünkü benim hiç estetiğim yok.

*Ben bile kendime şaşırıyorum. Yüzüme ne oldu, böyle değişim geçirdim. Doğal olarak yanaklarım indi ve burnum inceldi.

* Hayatımda affedemediğim iki insan var. Ne yapacağımı bilemiyorum. Henüz daha tam olamadığımı düşünüyorum. İnşallah onları da affedip, huzura kavuşacağım. Ancak, kimseyle sıkıntım yok, diyemeyeceğim. Canımı çok yakan iki insan oldu. Tekrar hayatıma soktuğumda canımı yakacaklarını biliyorum. Allah’a yakın benden uzak olsunlar.

*İnsanlara yardım etmekten yorulmam. Çevremdekileri de bu insanlardan seçiyorum. Erkek arkadaşım da böyle bir insan. Hizmet sektöründeki bir insana kabalık yapan kişi ile ne birlikte olurum ne de arkadaşlık yaparım. Bize servis yapan garsona kabalık yapan bir kişiyle arkadaşlığımı kestim. Saygı ve sevgi çerçevesinde her şeye varım. Çünkü temiz yüzlü ve temiz kalpli bir insanım.

* Futbolu çok seviyorum. Gol kaçıran futbolculara kızıyorum. 'Hakeme gözlük' sözünü çok seviyorum.

Yorumlar | 0
üye profil