Burcu Esmersoy Berrak Tüzünataç ile pişti olmamak için davetli olduğu festivale gitmedi

Eski eşi Berk Suyabatmaz'ın Berrak Tüzünataç'la ilişkisine dair yaptığı yorumlarla çok konuşulan Burcu Esmersoy, çiftle pişti olmamak için davetli olduğu festivale gitmekten vazgeçti.Berk Suybatmaz - Burcu Esmersoy çiftinin 15 aylık evliliği Eylül 2019'da bitmişti. Suyabatmaz birkaç ay sonra oyuncu Berrak Tüzünataç'la aşk yaşamaya başlamıştı.

Yayınlanma Tarihi: 27.02.2020 09:26
Değiştirme Tarihi: 27.02.2020 09:27
Burcu Esmersoy Berrak Tüzünataç ile pişti olmamak için davetli olduğu festivale gitmedi

Burcu Esmersoy'un sevgililerin fotoğraflarını beğenmesi ve 'Evlenirlerse, düğünlerine giderim' açıklaması ikiliyi kızdırmıştı.Hatta Berk Suyabatmaz tüm bunların ardından, "Sanki artık kabak tadı verdi" açıklamasını yapmıştı.

Öte yandan Burcu Esmersoy'un Berrak Tüzünataç'la arkadaş olduğu iddialarına da Tüzünataç, "Böyle bir durum yok, Burcu benim arkadaşım değil" diye yanıt vermişti.
Posta'dan Halil Kalmuk'un haberine göre; Geçtiğimiz günlerde Kayseri Erciyes'te düzenlenen festivale Burcu Esmersoy davetli olduğu halde katılmamış.
İddialara göre; kayak hazırlığını yapan ve heyecanla bekleyen Burcu Esmersoy, etkinliğe Berk Suyabatmaz - Berrak Tüzünataç çiftinin de oraya gideceğini duyunca geri adım atmış ve festivale gitmemiş.
Berk Suyabatmaz - Berrak Tüzünataç çifti geçtiğimiz haftalarda da Fransa'ya kış tatiline gitmişti.