Burcu Çağrı ile anılan Emre Altuğ'un gizemli aşkı ortaya çıktı

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Emre Altuğ, Burcu Çağrı ile aşk yaşadığı yönündeki iddiaları, “Benim o kişiyle hiçbir ilgim yok. Çıkan haberler doğru değil” diyerek yalanlamıştı. Altuğ'un gizemli aşkı ortaya çıktı.

Yayınlanma Tarihi: 26.03.2021 10:30
Değiştirme Tarihi: 26.03.2021 10:30
Burcu Çağrı ile anılan Emre Altuğ'un gizemli aşkı ortaya çıktı

Eski manken Burcu Çağrı ile dört yıldır birlikte oldukları iddia edilen Emre Altuğ, “Benim o kişiyle bir ilgim yok” yanıtını vermişti. Çağla Şikel’in eski eşi Emre Altuğ’un gizemli sevgilisinin kimliği belli oldu.

Hürriyet'in haberine göre; magazin programlarında sık sık bahsedilen bu gizemli sevgili Nazlı Eker... Modellik yapan, tv dizilerinde rol alan Nazlı Eker, müzik dünyasına adım atmak için de stüdyoya girmiş. Eker'e en büyük desteği ise Emre Altuğ veriyormuş.

Burcu Çağrı, geçtiğimiz aylarda sosyal medya sayfasından manidar bir paylaşım yapmıştı. Emre Altuğ’u etiketlediği gönderiye, Serdar Ortaç’ın 2002 yılında çıkardığı 'Çakra' albümünden 'Adam Gibi' şarkısının sözlerini eklemişti.

"Kırılgan mı sizce? Haksızlık karşısında asla! Tam tersi acımasızdır, çünkü dürüsttür. Arkadan vurmakla, yalan dolanla adam olunmaz. Haksızlığa da boyun eğmez. Sesini çıkartır, susmaz, susmamalı da, susmak ezikliktir. Hakkını aramalısın. Kendini kandırma, karşındakini kandırma, gerçek duygun nerede? Kaçma ondan, hatırla. Sonunda üzülen sen olacaksın. Ben nasıl üzüldüğünü biliyorum..."

"Hatırla, hatırlamalısın. Çünkü duygun var biliyorum. Bu öyle kolay olmaz, olmayacak. Hatırla, yalansız hatırla, adam gibi hatırla. Sen de çok iyi biliyorsun. Kendi duygundan kaçma, adam gibi hadi gerçek duyguna sahip çık. Ben biliyorum, göster onu. Göstermeye cesaretin var mı? Çık delikanlı gibi, benim gibi, yani sokaktaki köpek kadar gururlu ol, bağır yüzüme. Hadi söyle gerçekleri."

Ortaköy’deki bir motosiklet dükkanında görüntülenen Emre Altuğ, Burcu Çağrı ile aşk yaşadığına dair haberler hatırlatılınca dikkat çeken bir açıklama yapmıştı. 50 yaşındaki şarkıcı ve oyuncunun, “Benim o kişiyle bir ilgim yok. Çıkan haberler doğru değil” şeklindeki sözlerine Burcu Çağrı'nın ne diyeceği merak konusu olmuştu.

Burcu Çağrı'nın, Emre Altuğ ile arkadaş ortamında çekilen fotoğraflarını ve isimlerini taşıyan uçak biletlerini sosyal medya hesabından paylaşması dikkat çekti.

Haber ile ilgili metin girin!.