Burcu Çağrı'dan manidar paylaşım! Emre Altuğ'a gönderme yaptı!

Burcu Çağrı, manidar bir gönderi paylaşarak, sevgilisi Emre Altuğ'u etiketledi. İşte o paylaşım... 

Yayınlanma Tarihi: 18.12.2020 14:13
Değiştirme Tarihi: 18.12.2020 14:13
Burcu Çağrı'dan manidar paylaşım! Emre Altuğ'a gönderme yaptı!

Emre Altuğ ile Burcu Çağrı, bir süredir aşk yaşıyor. Önceki gün Çağrı, manidar bir paylaşım yaptı. Eski Türkiye güzeli, Emre Altuğ’u etiketlediği gönderiye, Serdar Ortaç’ın 2002 yılında çıkardığı 'Çakra' albümünden 'Adam Gibi' şarkısının sözlerini eklemesi dikkat çekti.

İşte şarkının sözleri... 

"Kırılgan mı sizce? Haksızlık karşısında asla! Tam tersi acımasızdır, çünkü dürüsttür. Arkadan vurmakla, yalan dolanla adam olunmaz. Haksızlığa da boyun eğmez. Sesini çıkartır, susmaz, susmamalı da, susmak ezikliktir. Hakkını aramalısın. Kendini kandırma, karşındakini kandırma, gerçek duygun nerede? Kaçma ondan, hatırla."

"Sonunda üzülen sen olacaksın. Ben nasıl üzüldüğünü biliyorum. Hatırla, hatırlamalısın. Çünkü duygun var biliyorum. Bu öyle kolay olmaz, olmayacak. Hatırla, yalansız hatırla, adam gibi hatırla. Sen de çok iyi biliyorsun. Kendi duygundan kaçma, adam gibi hadi gerçek duyguna sahip çık. Ben biliyorum, göster onu. Göstermeye cesaretin var mı? Çık delikanlı gibi, benim gibi, yani sokaktaki köpek kadar gururlu ol, bağır yüzüme. Hadi söyle gerçekleri."

Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin