Burak Yıldırım miniklere fotoğraçılığı sevdiriyor

Yönetmen ve Fotoğrafçı Burak Yıldırım küçük yaştaki çocuklara fotoğraf sanatını sevdirmek için yeni bir projeye imza attı.

Yayınlanma Tarihi: 13.10.2021 11:32
Değiştirme Tarihi: 13.10.2021 11:32
Burak Yıldırım miniklere fotoğraçılığı sevdiriyor

Kapadokya’da ve Türkiye’de gerçekleştirdiği projelerle adından söz ettiren yönetmen ve fotoğrafçı Burak Yıldırım bu kez de minik çocuklara fotoğraf sanatını sevdirmek için yeni bir projeye başladı. 

Öncelikle Nevşehir’de seçilen 5 farklı kreşte gerçekleştirilen etkinlikte, 5-6 yaş grubundaki minik çocuklara, fotoğrafın yalnızca cep telefonuyla çekilmediğini profesyonel kameralarla da nasıl fotoğraf çekileceğini onlara oyunlarla anlattı. 

Çocuklara profesyonel drone ile nasıl fotoğraf ve video çekildiğini de gösteren Burak Yıldırım, çocukların ilgisinden çok mutlu olduğunu söyledi. Fotoğraf sanatıyla kendisinin de çok küçük yaşlarda tanıştığını söyleyen Burak Yıldırım, minik çocuklara ücretsiz olarak başlattığı bu projede çocukların fotoğraf ve sinemayla ilgilenmelerini ve onların daha küçük yaşlardayken farklı bakış açıları kazanmalarını sağlamayı hedeflediğini söyledi.

Minik çocuklarla yaptığı buluşmalarda, çocuklarla tek tek ilgilenip onlara profesyonel makineyle fotoğraf çekmeyi denettiren Burak Yıldırım fotoğraf makinesi ve drone kullanmayı deneyimleyen çocukların heyecanlı bakışlarını görmenin kendini çok etkilediğini söyledi.
 

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu'nun son hali şaşırttıSurvivor Aleyna Kalaycıoğlu'nun son hali şaşırttıSerdar Ortaç'ın dansçısıyla görüntüleri herkesi şaşırttıSerdar Ortaç'ın dansçısıyla görüntüleri herkesi şaşırttıTürkiye Eurovision'a katılacak mı? Türkiye'den 2022 yılı için Eurovision kararıTürkiye Eurovision'a katılacak mı? Türkiye'den 2022 yılı için Eurovision kararıKübra Gözel kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Kübra Gözel hakkındaki bilgilerKübra Gözel kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Kübra Gözel hakkındaki bilgilerDoğa Baykara kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Doğa Baykara hakkındaki bilgilerDoğa Baykara kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Doğa Baykara hakkındaki bilgilerDoğukan Kutlu kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Doğukan Kutlu hakkındaki bilgilerDoğukan Kutlu kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Doğukan Kutlu hakkındaki bilgilerOğuzhan Doğan kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Oğuzhan Doğan hakkındaki bilgilerOğuzhan Doğan kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Oğuzhan Doğan hakkındaki bilgilerHüseyin Rutkay Işık kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 Hüseyin Rutkay Işık hakkındaki bilgilerHüseyin Rutkay Işık kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 Hüseyin Rutkay Işık hakkındaki bilgilerAykut Şahan kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Aykut Şahan hakkındaki bilgilerAykut Şahan kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Aykut Şahan hakkındaki bilgilerEzgi Kundak kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Ezgi Kundak hakkındaki bilgilerEzgi Kundak kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Ezgi Kundak hakkındaki bilgilerRemzi Fatih Tatlıdil kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 Remzi Fatih Tatlıdil hakkındaki bilgilerRemzi Fatih Tatlıdil kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 Remzi Fatih Tatlıdil hakkındaki bilgilerEcem Buse Alaçam kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Ecem Buse Alaçam hakkındaki bilgiEcem Buse Alaçam kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Ecem Buse Alaçam hakkındaki bilgiGürkan Bayat kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Gürkan Bayat hakkındaki bilgilerGürkan Bayat kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Gürkan Bayat hakkındaki bilgilerEsat Ergüven kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Esat Ergüven hakkındaki bilgilerEsat Ergüven kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Esat Ergüven hakkındaki bilgilerMustafa Açıkgöz kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Mustafa Açıkgöz hakkındaki bilgileMustafa Açıkgöz kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Mustafa Açıkgöz hakkındaki bilgile