Burak Sergen'den mesaj var: Minnetim çok fazla!

Ünlü oyuncu Burak Sergen, koronavirüs tedavisi gördüğü hastaneden 46 gün sonra taburcu edilmişti. Sergen, Instagram'dan bir mesaj yayınlayarak sevenlerine teşekkür etti.

Yayınlanma Tarihi: 27.05.2021 12:42
Değiştirme Tarihi: 27.05.2021 12:42
Burak Sergen'den mesaj var: Minnetim çok fazla!

Ünlü oyuncu Burak Sergen yaptığı açıklamada, "dostlarım, sevenlerim, menajerim, tanıdığım tanımadığım herkes dualarınızı esirgemediğiniz. Hep güzel enerjiler gönderdiğiniz için size minnet borçluyum... Hep birlikte sağlıklı ve güzel günlere... Eksik olmayın. Ve hep yanımda olan, ben uyurken nişanlıma, oğluma, aileme desteğini esirgemeyen dostlarıma isimleri tek tek yazamadığım için affınıza sığınıyorum. Teşekkürlerim, minnetim çok fazla... İyi ki varsınız. Dua ve enerjinizi eksik etmeyin" ifadelerini kullandı.

Hastane çıkışı konuşan ünlü oyuncu; “45 gün sonra ilk defa gün yüzüne çıkıyorum, hastalığı yendiğim için çok mutluyum. 12 gün boyunca hiçbir şey hissetmedim, uyumuşum. İngiltere’den gelen virüsü kapmışım, çok ağırdı. Bu süreçte kilo verdim, vücudun yarısını bıraktım. Bundan sonra evde tedavi süreci başlayacak. 2-3 ay sürer. Hastanedeki tüm teçhizat eve taşındı" demişti.