Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, oğulları Karan'la Bodrum tatilinde!

Ünlü oyuncu Burak Özçivit, eşi Fahriye Evcen ve oğlu Karan ile tatil sezonunu Bodrum'da açtı. Gümüşlük'teki evlerinde denizin ve güneşin tadını çıkaran aile, önceki gün gazetecilerin objektifine takıldı.

Yayınlanma Tarihi: 08.07.2020 09:09
Değiştirme Tarihi: 08.07.2020 09:10
Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, oğulları Karan'la Bodrum tatilinde!

Burak Özçivit ile Fahriye Evcen çifti, yaz tatilini geçirmek için Gümüşlük'teki villalarına gitti. Oğulları Karan'la görüntülenen çifte bu tatilde Evcen'in annesi ve kız kardeşi de katıldı. 

Bodrum tatilinde Burak Özçivit, yanına Porsche marka cipi ve VIP minibüsünün yanı sıra bir de balık tutabilmek için küçük bir tekne almayı da ihmal etmedi. Gazeteciler tarafından görüntülenen Özçivit'in, sık sık markete gittiği ve bahçe düzeniyle ilgilendiği gözlendi. 

KARAN BEBEK SUSMADI

Karan bebeği bir an olsun kucağından indrimeyen Fahriye Evcen ise sabah saatlerinde bebeğini susturamayınca eşini arayarak, havuzu hazırlatmasını istedi. Ünlü çift, havuza girerek saatlerce Karan'la oyun oynadı. Bu saatlerde gazetecileri fark eden Evcen, objektiflere gülerek el salladı. Mayolu fotoğraf vermemek için de habercilerin göremediği yerden sudan çıktı ve hemen üzerine pareosunu giydi.

Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.(Posta)