Burak Deniz sessizliğini bozdu! Deniz İrem ile aşk mı yaşıyor?

Serenay Sarıkaya ile başrolünü üstlendiği ‘Şahmeran' dizisinin çekimleri biter bitmez İstanbul’a dönen Burak Deniz, önceki gün Maslak’ta görüntülendi. Ünlü oyuncu, adının aşk dedikodularına karıştığı Deniz İrem hakkındaki sorulara ilk kez yanıt verdi.

Yayınlanma Tarihi: 23.01.2022 10:29
Değiştirme Tarihi: 23.01.2022 10:29
Burak Deniz sessizliğini bozdu! Deniz İrem ile aşk mı yaşıyor?

Burak Deniz, önceki gün Maslak’ta objektiflere takıldı. Ses okumak için geldiği öğrenilen Deniz, çıkış kapısında gazetecileri görünce, "Merhabalar, çok yağmur yağıyor gitmem lazım, sonra konuşuruz" dese de arabasına bindikten sonra camını açarak soruları yanıtladı.

Gazetecilere, "Islanıyorsunuz ama böyle" diyen oyuncu, "Şahreman dizisi için mi toplandınız?" sorusunu, "Evet, ufak bir iki durum vardı o yüzden toplandık” şeklinde yanıtladı.

Dizinin montajı yapıldığını belirten Deniz, ”Kısmetse eylül gibi çıkacak” dedi. İkinci sezonun da çekileceğini söyleyen Deniz, "Gideceğiz ama ne zaman belli değil”" diye konuştu.

"YOK ÖYLE BİR ŞEY" 

Oyuncu, adının aşk dedikodularına karıştığı eski rol arkadaşı Deniz İrem hatırlatılınca, ”Yok öyle bir şey. Yakıştırmışlar sağ olsunlar” diye cevapladı. Siz kendinize yakıştıramadınız mı? sorusuna tebessüm eden oyuncu, "Teşekkür ederim" demekle yetindi.

DÖVMELERİ DİKKAT ÇEKTİ 

Aşk sorularına, "Bakacağız” diyen oyuncu, vücudundaki dövmeler sorulunca, "Yeni proje için yapıldı, onu da açıklamış olayım. Geçici bir dövme, sadece bakıyoruz şimdilik nedir diye" yanıtını verdi.

"Dövme yaptırmayı düşünmüyorum" diyen Deniz, "Ciddi bir ilişkiniz veya çocuğunuz olsa dövme yaptırır mısınız? sorularına, "O zamana bağlı" diye cevapladı.

Haber ile ilgili metin girin!.(Milliyet) 

İlgili Sayfalar: Magazin