Bülent Kaya, İngiltere’deki yeni mekanıyla ilgili konuştu

Türk girişimci Bülent Kaya senelerdir turizm sektörüne hizmet eden şirketleri ile İngiltere’de oldukça tanınan Türk iş insanı, geçtiğimiz yıl açtığı club ile eğlence dünyasına adım atmıştı.

Yayınlanma Tarihi: 11.09.2021 14:18
Değiştirme Tarihi: 11.09.2021 14:18
Bülent Kaya, İngiltere’deki yeni mekanıyla ilgili konuştu

Bu yıl çıtayı bir derece daha yukarı çıkaran ve Norwich şehrinde baştan sona doğu tasarımı ile donattığı önde gelen bir gece kulübü daha açan Bülent Kaya, “Mantra isimli gece kulübünde insanların rahatlamasını ve sosyalleşmesini sağlayacak lounge barın yanı sıra lüks bir VIP salonu ile tropik bir bahçesi de bulunuyor.” Diyerek mekâna dair konsept bilgisi verdi.

Eğlencenin zirve noktasının zorlandığı gece kulübünde canlı müziklerin yanında işinde en iyi olan DJ’ lerin de performans sergilediklerini ifade eden Bülent Kaya, “Dünyanın dört bir yanından gelmiş bulunan barmenlerimizin hazırlamış oldukları çeşitli kokteyl ve alkollü içeceklerimizden oluşan oldukça geniş bir yelpazeye sahip ürün kataloğumuz bulunmaktadır.” dedi.

En üst kalitede hizmet verdiklerini ve yine en üst seviyede memnuniyet beklediklerini dile getiren Bülent Kaya, “Şu ana kadar ki geri dönüşler memnuniyet verici, bu memnuniyeti en üst seviyede ve sürekli tutabilmek amacı ile elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz.” dedi.