Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Bülent Ersoy söz kesme törenine katıldı

Bülent Ersoy söz kesme törenine katıldı

Türk Sanat Müziği'nin güçlü sesi Bülent Ersoy, Antalya'daki başdanışmanı Arzu Acay'ın kızı Tutku Esin Saraçoğlu'nun söz kesme törenine katıldı.

26.09.2016 17:32

Başdanışmanı Arzu Acay'ın kızı Tutku Esin Saraçoğlu'nun söz kesme törenine gelmek için önceki gece saat 22.00'de uçağa binmeyi planlanan Bülent Ersoy, uçağı kaçırınca 02.30'daki bir başka uçakla Antalya'ya geldi. Sabaha karşı törene katılan ünlü sanatçıyı karşılarında gören davetliler şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Arzu Acay'ın evinde yapılan söz yüzüğü takma törenine çok sayıda davetli katıldı. Tutku Esin Saraçoğlu'na sözlüsü Cengiz Kan eşlik etti.

Törenin onur konuğu Bülent Ersoy rengarenk elbisesi, kolyesi ve takılarıyla göze çarptı. Saçına taktığı pembe gül aksesuarıyla dikkati üzerine toplayan Ersoy, sık sık Tutku Esin Saraçoğlu'nu yanına çağırarak nasihat verdi. Damat adayına elini öptüren Ersoy, sempatik tavırlarıyla dikkati çekti. 

"TUTKU ELLERİMDE BÜYÜDÜ"
Söz için İstanbul'dan Antalya'ya bir geceliğine geldiğini belirten Ersoy, "Tutku benim ellerimde büyüdü. Onu bu güzel gecesinde yalnız bırakamazdım. Törene biraz geç kaldım. Ama şimdi buradayım, mutluyum" dedi. Ersoy, başdanışmanı Arzu Acay ile aralarında bambaşka bir arkadaşlık olduğunu da vurguladı.

Konuklarıyla yakından ilgilenen Arzu-Levent Acay çifti, zaman zaman duygusal anlar yaşadı. Güzelliği ve şıklığıyla gecenin yıldızı olan Tutku Esin Saraçoğlu, davetlilere elleriyle kahve ikram etti.

Çiftin söz yüzüklerini aile büyükleri birlikte taktı. Ersoy, çifti oturduğu yerden alkışlayarak tebrik etti.

Yorumlar | 0
üye profil