Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Bülent Ersoy paylaştı: Artık ağlamayalım

Bülent Ersoy paylaştı: Artık ağlamayalım

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy Beşiktaş'taki bombalı saldırı sonrasında acısını paylaşıp çözüm istedi.

12.12.2016 10:34

Diva Bülent Ersoy, Beşiktaş'ta yaşanan hain terör saldırısı karşısında duyduğu acıyı paylaşıp, "Artık ağlamayalım. Allah aşkınıza artık ölüm yerine çözüm, çözüm, çözüm olsun." dedi.

Türk müziğinin divası Bülent Ersoy, İstanbul Beşiktaş'ta meydana gelen bombalı saldırı sonrasında mesaj yayınladı.

İşte Bülent Ersoy'un mesajı:
Muhterem Türk Milleti; Hepimizi derin bir teessür ve yasa boğan Beşiktaş'ta yaşanılan terör saldırısında yaşamlarını kaybeden gencecik kardeşlerimizi, evlatlarımızı yitirmenin derin acısını yüreğimde riyasız olarak hissetmekteyim...

Yaşamlarını kaybeden şehit kardeşlerime Yüce Allahımdan rahmet ve mağfiret; geride kalan acılı ailelerine ecir ve sabır; yaralanan vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyorum Yüce Rabbimden. Bu ülkenin bir ferdi olarak dileğim o ki; Büyük Türkiyem ve Yüce Türk Milleti artık şehit cenazelerinin ardından ağlamasın, ağlamayalım.

"Çözüm, çözüm, çözüm olsun"
Her defasında "Şehitler ölmez, vatan bölünmez" diyor, ama aslan gibi kardeşlerimizi, evlatlarımızı, eşlerimizi, babalarımızı, analarımızı gözyaşlarımız ve yangın yerine dönmüş yüreklerimizle yine yine ve yine topraklara koyuyoruz. Allah aşkınıza artık ölüm yerine çözüm, çözüm, çözüm olsun. Ve bitsin bu azap ve ızdırap.

Yorumlar | 0
üye profil