Bülent Ersoy'dan Mustafa Keser'e cevap: Keser'i sevmiyorum

Canlı yayında Mustafa Keser'e 'Kürdo'diye seslenen Bülent Ersoy'dan açıklama geldi.

Yayınlanma Tarihi: 13.10.2021 14:14
Değiştirme Tarihi: 13.10.2021 14:14
Bülent Ersoy'dan Mustafa Keser'e cevap: Keser'i sevmiyorum

Mustafa Keser, Star TV ekranlarında Bülent Ersoy'la sunduğu "Benzemez Kimse Bize" programının bitmesinin ardından gündem olacak açıklamalarda bulunmuş ve Bülent Ersoy Ersoy için "Seni Diva değil 'Divan' yaparlar" demişti.

Söylemezsem Olmaz programına bugün konuk olan Bülent Ersoy, Mustafa Keser’in iddialarına tek tek cevap verdi. Keser'le mahkemede yüzleşeceğini söyleyen Diva, "Delillerle söylenenleri çürüteceğim" dedi.

İşte Ersoy'un açıklaması...

“Benim için yapılanları hiç umursamasam da eğer gerek görüyorsam haddini aşana cevap veririm. Somut göstergelerle, verilerle masanın üzerine atarım. Şahitlerle delillerle söylenenleri çürütürüm. Zaten program benim programım. Benim oturduğum koltuk ona battı. Ondan rahatsız oldu. Orada bana bir oda hazırlanmış görmüyor mu? Zaten maddesel olarak da bir fark var, bunları bilmiyor mu?

"KESER'İ SEVMİYORUM"

"Mustafa Keser’i sevmiyorum. Bu tarz hareket eden insanlara sevgim vardı ise hiç bir dirhem sevgi kalmaz. Diva denmezmiş de beni divan yaparlarmış. Ben dosya ile sayın Bilal beye hepsini verdim. Herkes bu konuyu işledi, benim de cevap vermem, gerçekleri sunmam gerekirdi. O nedenle buradayım.”

Canlı yayında Mustafa Keser'e "Kürdo bak senin havalar" diye seslenen Diva, bu konuda konuşmadı.