Bülent Ersoy'dan koronavirüs iddialarına belgeli yanıt!

Jüri üyeliği yaptığı Kuaförüm Sensin'den ayrıldıktan sonra koronavirüse yakalandığına dair iddialar ortaya atılan Bülent Ersoy, sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklama yaptı.

Yayınlanma Tarihi: 11.09.2020 14:33
Değiştirme Tarihi: 11.09.2020 14:33
Bülent Ersoy'dan koronavirüs iddialarına belgeli yanıt!

Kuaförüm Sensin'den ayrılan Bülent Ersoy'un bu kararının nedeni olarak koronavirüse yakalanması gösterildi. Ünlü sanatçı, bu haberler üzerine sağlık raporunu ve sözleşmesini sosyal medya hesabından şu sözlerle paylaştı: 

"Bugün bazı basın müntesibi muhterem arkadaşlarımın hadiseleri çarpıtarak ; aslıyla müsemma olmayan bir sunumla siz muhterem takipçilerimi yanlış bilgilerle mücehhez bilgilendirmeye çalışmaları üzerine ; gördüğüm lüzum üzerine sağlıklı,sarih ,net ve belgelerle tescilli bilgileri sizlerle paylaşmak istiyorum. Buyrun belgesi." 

Üç aylık sözleşme imzaladığını ve verilen süre dolduğu için ayrılma kararını aldığı Diva, "Bu arada sağlığım hakkında da yapılan spekülasyonlara yine bu belge ile cevap veriyorum.Bu asılsız haberleri yapıp tüm efkârı umumiyeyi yanıltma pozisyonu sergileyen bu basın müntesibi arkadaşlarımız umarım bir nebze aile terbiyeleri varsa utanırlar" dedi. 

Haber ile ilgili metin girin!.