Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Bülent Ersoy bu kez buzları eritti

Bülent Ersoy bu kez buzları eritti

Bülent Ersoy, diva polimiğine son noktayı koydu. Sert sözlerin söylendiği tartışmada Bülent Ersoy, zeytin dalı uzattı.

23.12.2016 10:18

Bülent Ersoy, önceki gece yılbaşı için özel röportaj çekimine katıldı. Diva yaklaşık bir saat süren çekimlerin ardından çekim ekibi ile birlikte Etiler'de bulunan bir çorbacıya gitti. Bülent Ersoy çorbacı çıkışında muhabirlerin sorularını yanıtladı. Pozitif mesajlar veren Bülent Ersoy, Emel Sayın ve Tarkan'a zeytin dalı uzattı.

Neler yaşanmıştı?
19 gün önce Bostancı Gösteri Merkezi'nde sahneye çıkan Emel Sayın'a bir hayranı 'İşte gerçek diva' diye seslenmiş, bu sözlerin ardından Emel Sayın gülerek ' Aa Sahte diva da mı var?' demişti. Bu sözlerin sorulduğu Bülent Ersoy tartışmanın fitilini ateşlemiş ve "Duydum ama pek önemsemedim. Bir insanın konuşulacak bir şeyi yoksa, birilerinin sırtına basar, omzuna basar, konuşur işte" açıklamasında bulunmuştu.

Büyüyen sözlü atışmadan sonra aralarına kara kedi girdiği iddia edilen taraflardan Bülent Ersoy, dostluk mesajı yolladı. Muhabirlerin "2017 yılında Emel Hanım'la barış olur mu?" sorusuna Bülent Ersoy, "Ben dargın değilim ki. Kendisi benim arkadaşım" sözleriyle beyaz bayrak salladı.

Megastar Tarkan'la kavgalı olduğu haberlerini de net bir dille yalanlayan Bülent Ersoy, "Tarkan'la dargın değildim. Haberler asılsız. Kendisi bana çok güzel bir şarkı yaptı. Ah ben bunak Melahat şu an şarkının ismini hatırlayamadım" şeklinde açıklama yaptı.

Yorumlar | 0
üye profil