Bülent Ersoy: Asgari ücretlilere üzülüyorum

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy, Nişantaşı'nda alışverişte objektiflere yansıdı. Pırlanta kolyesi ve yüzükleriyle dikkat çeken Ersoy, müdavimi olduğu kürk dükkanına uğramayı da ihmal etmedi. 

Yayınlanma Tarihi: 27.11.2020 09:53
Değiştirme Tarihi: 27.11.2020 09:53
Bülent Ersoy: Asgari ücretlilere üzülüyorum

Nişantaşı'nda görüntülenen Bülent Ersoy, iki elindeki ve boynundaki devasa tektaş pırlantalarıyla kürk provası yaptı. Gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Ersoy, "Hafta sonu Bodrum'a gidiyorum, iki ay orada kalacağım. Aldığım iki villanın içerisini yaptıracağım, gözümle görmem, yerinde teftiş etmem lazım. 'Bunu beğenmedim' deyip, tekrar kırdırıp, yaptırabilirim. Vıdıvıdıcıyımdır adamlar inşallah kaçmaz. İstanbul'da pek şey yapmıyorum, hava alayım, ayağımı toprağa basayım istiyorum, bütün çam ağaçları her yer" dedi. 

"ÜZÜLÜYORUM..."

Koronavirüs döneminde sahne alamayan pek çok sanatçının maddi kayıp yaşadığının hatırlatılması üzerine Ersoy, asgari ücretli geçinmek zorunda olanlara üzüldüğünü belirtti.

"SAHNELERİ ÖZLEMEDİM"

Sahneleri özleyip özlemediği de sorulan Ersoy, "Vallahi yalan konuşmuyorum, pek özlemedim sahneleri. Olursa okurum olmazsa da anasını satayım boş ver" diyerek güldü. 

Bülent Ersoy'un iki elindeki devasa tektaş yüzükler ile boynundaki pırlanta kolyenin fiyatının yaklaşık 10 milyon TL, çantasının ise 400 bin TL olduğu olduğu öğrenildi.

Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.(Milliyet)