Buket Önal Uyardı: Sakın yapmayın!

Estetik ve Güzellik Uzmanı Buket Önal doğru uygulamaların ciltte doğru sonuçlar oluşturacağını açıkladı.

Yayınlanma Tarihi: 05.07.2021 16:00
Değiştirme Tarihi: 05.07.2021 16:00
Buket Önal Uyardı: Sakın yapmayın!

Cilt bakımı ve güzellik konusunda uzman isimlerden biri olan Buket Önal erkeklerde başlıca estetik sorunu olan kelliğe karşı saç ekimi tekniğini en uygun yönteminin FUE olduğunu belirtti. Profesyonel yetenek ve tecrübe ile bu yöntemin başarılı sonuçlar doğurabileceğinden bahsetti.

Son yıllarda saç ekim işlemlerinde bu teknik kullanılıyor. Ancak bu tekniği uygulayacak hekim başarısı büyük bir önem taşımaktadır. Çünkü saç ekiminde el pratiği ve el becerisi de büyük bir önem taşımaktadır. Elbette ki kişinin kellik programı yaşamadan önceki fotoğrafları baz alınarak saç estetiği oluşturulmaktadır. Ancak yine de işlemin kaliteli ve özenli oluşması için el becerisi büyük önem taşıyor dedi. Ayrıca güzellik uzmanı Buket Önal yapmış olduğu açıklamada FUE tekniği ile traşsız saç ekimi gerçekleştirebilirsiniz diyor. Saç ekim işlemleri nedeniyle sakın istemediğiniz görüntüye maruz kalmayın diyerek uyardı.

Saç ekim yöntemlerinin modern tıp ile birlikte giderek ilerlediğini belirten güzellik uzmanı Buket Önal sağlıklı yöntemlerle başarılı sonuçların elde edebileceğini değindi.