Buket Bozbey kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye Buket Bozbey hakkındaki bilgiler

Buket Bozbey kimdir merak ediliyor. O Ses Türkiye altıncı bölümünde performansıyla iki jüri üyesini döndürmeyi başaran Buket Bozbey hakkındaki bilgiler araştırılıyor. O Ses Türkiye sahnesinde performansıyla dikkat çeken Buket Bozbey kimdir, kaç yaşında, nereli? Hangi jüriyi seçti?

Yayınlanma Tarihi: 06.11.2021 21:35
Değiştirme Tarihi: 06.11.2021 21:35
Buket Bozbey kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye Buket Bozbey hakkındaki bilgiler

Fenomen yarışma programı O Ses Türkiye’nin onuncu sezonunda kör eleme turu devam ediyor. Bu turda yer alan yarışmacılardan Buket Bozbey, altıncı bölümde sahnedeki performansı dikkat çekti. İki jüri üyesini döndürmeyi başaran yarışmacıya dair bilgiler sorgulanıyor. Peki, Buket Bozbey kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Kimin takımına katıldı?

O SES TÜRKİYE BUKET BOZBEY KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Buket Bozbey, 39 yaşında. Yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. İki kızı var. O Ses Türkiye'ye katılmasının sürpriz olduğunu söyleyen Buket Bozbey, arkadaşının başvurduğunu ve yarışmaya katılmasına vesile olduğunu söyledi.

BUKET BOZBEY HANGİ JÜRİYİ SEÇTİ?

O Ses Türkiye’nin beşinci bölümünde sahneye çıkan Buket Bozbey, “SEVMEMELİYİZ” adlı şarkıyı seslendirdi. Bu performansıyla Murat Boz ve Beyazıt Öztürk’ü döndürdü. O Ses Türkiye’de ilk turu geçen Buket Bozbey, Beyazıt Öztürk’ün takımına girmeyi seçti.

 

İlgili Sayfalar: Magazin