Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Bu mailler sosyal medyayı salladı!

Bu mailler sosyal medyayı salladı!

15 Temmuz darbe girişimi sonrası komedyen Atalay Demirci'nin FETÖ ile bağlantısını ortaya çıkaran hacker grubu, radyocu Behirhan Gökçe'ye ait olduğunu öne sürdüğü bir maili ifşa etti. Ancak ünlü radyocu, kendisine yönelik iddiaları yalanladı.

16.08.2016 10:21

Bir radyoda hafta içi her gece program sunan şair Bedirhan Gökçe'nin, Fetullah Gülen'in doktoru Kudret Ünal'a gönderdiği iddia edilen bir mail yayımlandı.

Hacker grubu, "Tazyiki artırdılar benimle ilgili sadece dua, sizden ve büyüğümüzden sonra uzun yazarım. Allah mahcup etmesin" denilerek dua istenen maili deşifre etti.

FETÖ'nün doktorunun ise bu maile "Tazyiki artırmışlar dua bekliyorlarmış. Hizmetlerini arzediyormuşlar efendim" yazılı kağıdı dua kutusuna attığını gösteren bir cevap verdiği öne sürüldü.

"MAİLLER BANA AİT DEĞİL"
İddialara ilişkin bir açıklama yapan Bedirhan Gökçe, şaşalı hiçbir Türkçe olimpiyatına katılmadığını, FETÖ'cülerin ısrarla istemelerine rağmen kitaplarını onların yayınevilerine bastırmadığını belirtti. Gökçe, darbe sonrasında sokağa çıkılmaması yönündeki açıklamaların ise Başbakan Binali Yıldırım "Provakasyona kapılmayın dikkatli olun" sözlerinin aktarılmasından ibaret olduğunu vurguladı.

Yorumlar | 0
üye profil