Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Bu iş Hande Yener'e yaradı!

Bu iş Hande Yener'e yaradı!

Sezon başından itibaren beach savaşlarının yaşandığı Bodrum’da sular durulmuyor. Hadise’nin ablasının işletmeciliğini yaptığı beach gelen şikayetlerin ardından yarışta geri kalıyor. Bu durum en çok da rakibi Hande Yener’e yarıyor.

26.07.2016 07:41

İlk olarak Hande Yener’in işletmeciliğe başlamasının ardından Hadise’de bu duruma parmak basmak istemişti. Ablasının adı altında beach açan Hadise, işletmecilikte geri kaldı. İlk olarak çıkan kavgada meslektaşı Gülşen arada kalarak tehlikele yaşamıştı. Bu durumun atlatılmasını ardından 18 yaşından küçüklere alkol sattığı için şikayet alan beache tepkiler büyümeye başlamıştı. Son olarak yaşanan darbe girişiminin ardından hiçbir şey olmamış gibi işletmeciliğe devam eden ve halkı plajlara çağıran işletmeye tepkiler çığ gibi büyümeye başlamıştı. Gelen tepkiler en çok da rakibi ve meslektaşı Hande Yener’e yaradı. 

Ses yüzünde ceza kesildi Mekan işletmeciliği konusunda çok fazla başarılı olamayan ekibe bir darbede çalışanlarından geldi. Plaj çalışanları toplu olarak işten çıkarılmasının ve sigortasız çalıştırıldıklarını sosyal medyadan duyurarak haklarını aramıştı. Mekanda ucuza kaçmak isteyen işletme son olarak da bütün mekanların kullandığı ses perdesini kullanmadığı için komşularından şikayet geldi. Yıldız Tilbe sahnede iken şikayet üzerine polis geldi ve Tilbe’yi sahneden indirdiği iddia edildi. Komşuşarın şikayetini dikkate alan güvenlik güçleri ise işlem yaparak mekana çeza kestiği iddialar arasında yerini aldı.  (Güneş)
 

Yorumlar | 0
üye profil