Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Bu düğüne katılmak 800 euro

Bu düğüne katılmak 800 euro

Vakko'nun veliahdı Ediz Elhadef Barselona'daki düğününe gelecek konukların uçak ve otel masraflarını ödemiyor. Düğüne katılmanın ücreti 800 Euro'dan başlıyor.

15.07.2016 16:41

2013 yazında flört etmeye başlayan Vakko'nun veliahdı Ediz Elhadef ile Pronovias'ın veliahdı Gabriella Palatchi, yarın evleniyor. Uzun bir süre nerede evleneceklerine karar veremeyen çift, sonunda Gabriella'nın ailesinin Barselona'ya 1.5 saat mesafedeki sayfiye evinin bahçesinde karar kılmış.

MUTLULUKLARINA ORTAK OLMAK 800 EURO'DAN BAŞLIYORGabriella ile Ediz'in Barselona'daki düğününe, İstanbul'dan da yaklaşık 150 kişi gidiyor.Bu arada konuklarına uçak seferlerini ve dört farklı otelin fiyatlarını gösteren bir e-posta yollayan Ediz ile Gabriella'nın Barselona'daki mutluluğuna şahitlik etmek yaklaşık 800 Euro'dan başlıyor.

KRALLAR GİBİ AĞIRLAYACAKLARHoş, uçak ve konaklama konuklara ait ama; müstakbel çift tüm transferleri de dahil olmak üzere herkesi Barselona'da krallar ve kraliçeler gibi ağırlayacak. Bu akşam müstakbel çiftin aileleri, büyükler için mükellef bir yemek daveti veriyor.

BU AKŞAM DA ARKADAŞLARI İÇİN PARTİ DÜZENLİYORMüstakbel çift ise aynı akşam farklı bir mekanda genç arkadaşları için İspanyol partisi düzenliyor. Yarın Casa Palatchi'deki düğün için de otellerden otobüsler kalkacak. Dünyanın en ünlü gelinlik markasının sahibinin kızının düğününün ne kadar muhteşem olabileceğini tahmin edebilirsiniz herhalde. (Bülent Cankurt-Günaydın)

Yorumlar | 0
üye profil