Bu akşam MasterChef’te kim kazandı? 19 Eylül 2020 MasterChef Türkiye 3. dokunulmazlığı kazanan takım

MasterChef’te dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. 19 Eylül Cumartesi MasterChef Türkiye 58. bölümde haftanın 3. dokunulmazlık oyunu oynandı. İki yarışmacının eleme potasına gireceği, belki de MasterChef’te veda etmesine neden olacak son dokunulmazlık oyunu, nefes kesen mücadeleye sahne oldu. Mavi takım ile Kırmızı takım, yaptıkları yemekleri seçilen 9 aileye ulaştırıldı. Her dış oyunda olduğu gibi bu ailelerin yaptığı oylama sonucunda dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. Peki, MasterChef’te 3. dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte dokunulmazlık oyununa dair detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 19.09.2020 22:48
Değiştirme Tarihi: 19.09.2020 22:48
Bu akşam MasterChef’te kim kazandı? 19 Eylül 2020 MasterChef Türkiye 3. dokunulmazlığı kazanan takım

TV8’in fenomen yarışma programı MasterChef Türkiye’de 3. Sezon tüm heyecanıyla devam ediyor. Beşinci haftada yeniden oluşturulan Mavi takım ile Kırmızı takım arasında oynanan dokunulmazlık oyunları nefes kesiyor. 19 Eylül Cumartesi MasterChef 2020’nin 58. bölümünde son dokunulmazlık oyunu oynandı. İki takım, birer kez kazandığı ve ikişer eleme adayı çıkarttığı bu haftada son dokunulmazlık oyununu kazanmaya çalıştı. Kazanan takımı, kura sonucunda seçilen ailelerin verdikleri oylar belirledi. Peki, MasterChef’te bu akşam dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Dokunulmazlık oyununda hangi yemekler yapıldı?

MASTERCHEF’TE DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef 2020'de bu akşam heyecanlı ve keyifli bir dokunulmazlık oyunu oynandı. Her iki takım, bir saat süre içinde beş çeşit yemek yaptılar. Yapılan yemekler, özel olarak hazırlanan kaplara konulduktan sonra 9 farklı ailelere gönderildi. Evlerine gelen yemeklerin tadına bakan bu dokuz aile, beğendikleri yemeklere göre Mavi ve Kırmızı takıma oylarını verdiler. Oyların açılması sonucunda kazanan takım belli oldu. MasterChef 58. bölümde Mavi takım, Kırmızı takıma büyük üstünlük kurdu. Toplamda 33-12 skor elde eden Mavi takım, beş yemekte de kazanmayı başardı. Böylece Mavi takım, 3. dokunulmazlık oyununu kazandı. Bu sonuca göre Mavi takımda eleme potasına girmeyen Duygu, Emir, Furkan, Uğur, Celal ve Esra MasterChef Türkiye'de bir hafta daha yarışmaya garantilemiş oldu.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNDA YAPILAN YEMEKLER

Takım oyunu: Evlere paket servis

-Şehriyeli yayla çorbası

-Ispanaklı peynirli Gül böreği

- Hünkar beğendi

- Gavurdağ salata

- Şekerpare