Bu akşam MasterChef’te dokunulmazlığı hangi takım kazandı? 10 Ekim MasterChef Türkiye 3. dokunulmazlık oyunu

MasterChef Türkiye’de sekizinci haftanın son dokunulmazlık oyunu bu akşam ekrana geldi. 10 Ekim Cumartesi MasterChef 74. bölümde MasterChef 2020 yarışmacıları, gastronomi şehrimiz Adana’ya konuk oldu. Dokunulmazlığı kazanmak için MasterChef yeni bölümde Mavi takım ve Kırmızı takım, meşhur Adana yemekleri yaptılar. Yapılan yemekleri tadan konuklar, hangi takımın dokunulmazlığı kazandığını belirledi. Peki, MasterChef’te dokunulmazlığı hangi takım aldı? 10 Ekim 2020 MasterChef Türkiye’de 3. dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 10.10.2020 23:30
Değiştirme Tarihi: 10.10.2020 23:30
Bu akşam MasterChef’te dokunulmazlığı hangi takım kazandı? 10 Ekim MasterChef Türkiye 3. dokunulmazlık oyunu

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışma programı MasterChef Türkiye’de 3. dokunulmazlık oyununu kazanan takım bu akşam belli oldu. 10 Ekim Cumartesi günü ekrana gelen MasterChef 74. bölümde takımlar, Adana’da yarıştı. Ülkemizin gastronomi şehirlerinde başta gelen Adana’da yarışmacılar, meşhur yöresel lezzetler ile dokunulmazlığı kazanmaya çalıştı. Yemekleri tadan programın konuklarının verdikleri oylar ise gecenin kazananı belirledi. Peki, bu akşam MasterChef’te dokunulmazlığı hangi takım kazandı? 3. Dokunulmazlık oyununa dair detaylar haberimizde.

MASTERCHEF’TE 3. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef’te bu akşam dokunulmazlık oyununda yemekler için takımlara bir saat süre verildi. Süre sonunda her iki takım da kendilerinden istenilen yemeklerin hepsini yaptı. Sonrasında 9 özel konuğa bu yemekler ikram edildi. Misafirler yemeklerin tadımı sonrasında dokunulmazlığı kazanan takımı belirleyecek oylamayı yaptı.

MASTERCHEF’TE DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM ALDI?

MasterChef 2020’de haftanın son dokunulmazlık oyunu, Adana’da gerçekleştirildi. Yapılan beş çeşit yemeğin tadımını yapan 9 özel konuğun verdiği oyları şefler tek tek açıkladı. Günün sonunda MasterChef’te dokunulmazlığı kazanan Mavi takım oldu. Böylece Mavi takım, bu hafta 3-0 yapmış oldu.

Yüksük çorbası: Mavi takım 6-3

Peynirli sıkma: Kırmızı takım 5-4

Sarımsaklı köfte: Mavi takım 7-2

Adana kebap: Kırmızı takım 5-4

Karakuş tatlısı: Mavi takım 6-3