Brooklyn Beckham'ın fotoğrafına sosyal medyada tepki yağdı

David Beckham ve Victoria Beckham'ın çocukları Brooklyn Beckham, nişanlısı Nicola Peltz ile şaka olsun diye fotoğraf çektirmiş ve takipçilerinin beğenisine sunmuştu. Sosyal medyada Beckham'ın paylaştığı fotoğrafa tepki büyüyor. 

Yayınlanma Tarihi: 01.10.2020 13:16
Değiştirme Tarihi: 01.10.2020 13:16
Brooklyn Beckham'ın fotoğrafına sosyal medyada tepki yağdı

Brooklyn Beckham'ın, nişanlısı Nicola Peltz ile çektirdiği fotoğraf tepkiye neden oldu. Kadın hakları dernekleri, o pozun "kadına yönelik şiddet içerdiğini" ileri sürerek sosyal medyadan kaldırılmasını ve çiftin kamuoyundan özür dilemeye zorlanmasını istedi. 

Söz konusu poza en büyük tepkiyi veren KWRO Kadın Hakları Organizasyonu, Peltz'in paylaştığı pozu "iğrenç" olarak nitelendirdi. Organizasyonun kurucusu Dianna Nammi, çiftin, fotoğrafı silmenin yanı sıra kamuoyundan özür dilemeye zorlanması gerektiğini de belirtti. 

"ŞAKA MALZEMESİ OLAMAZ"

Nammi, kadına yönelik şiddet gibi son derece ciddi bir konunun şaka malzemesi yapılmasına karşı çıkarak, birçok kadının namus kaynaklı aile içi şiddete maruz kaldığını, evlenmeye zorlandığını, eşleri ya da sevgilileri tarafından öldürüldüğünü söyledi. Konuşmasına ise şu sözlerle devam etti: "Biz gerçek hayattan söz ediyoruz, bu görüntü her ne kadar bir şakaysa da benim görüşüme göre iğrenç. Bence bu çeşit fotoğraflar Instagram'da yasaklanmalı" diye konuştu. Nammi, Broolyn Beckham'ın "oyuncaklarla oynayan bir çocuk olmadığını da." 

Haber ile ilgili metin girin!.