Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Eski sevgili Taliban kurbanı

Eski sevgili Taliban kurbanı

Pop yıldızı Britney Spears’ın 2007 yılında birlikte olduğu Amerikan askeri John Sundahl Afganistan’daki bir Taliban saldırısında öldü.

19.01.2015 05:06

Dünyaca ünlü pop yıldızı Britney Spears’ın Amerikan ordusunda pilot olarak görev yapan eski sevgilisi John Sundahl, Afganistan’da Taliban militanları tarafından öldürüldü.  Sundahl’ın kontrolündeki helikopter militanlar tarafından Kabil yakınlarında roket saldırısına hedef oldu. Spears’ın 2007 yılında Alkol ve uyuşturucu bağımlılığından kurtulmak için tedavi gördüğü sırada tanışan çift, kısa süreli bir birliktelik yaşamıştı. Sundahl’ın, Spears’ın bunalımda olduğu dönemde alkol ve uyuşturucu sorununun üstesinden gelmesinde büyük rol oynadığı ve ünlü şarkıcıya, “Alkol bağımlılığından kurtulamazsan bu senin sonun olacak. Eğer kendin için bunu yapamıyorsan, çocukların için yapmalısın” şeklinde destek olduğu biliniyor. Amerikan basını henüz eski sevgilisinin ölümü ile ilgili resmi bir açıklama yayınlamayan Spears’ın, ölüm haberini alınca yıkıldığını yazdı. İngiliz Daily Mirror gazetesinin haberine göre, ilişkilerinin bitmesinin ardından arkadaş kalan Sundahl ve Spears, son olarak 2014 yılının yaz aylarında görüştü.

‘Yardım ediyordu’Sundahl’ın kardeşi Karl, “John insanlara yardım etmek için oradaydı. Ancak sürekli olarak ülkenin kaos içinde olduğunu söylüyordu” şeklinde konuştu. Sundahl’ın cesedinin geçtiğimiz hafta ABD’ye getirildiği ve Budist bir törenle ile Los Angeles’ta son yolculuğuna uğurlandığı açıklandı.
Yorumlar | 0
üye profil