Britney Spears: 'Kendi şarkılarımı dinlemiyorum'

Britney Spears: 'Kendi şarkılarımı dinlemiyorum'

Flaunt dergisine kapak olan Britney Spears, kendi parçalarını dinlemediğini itiraf etti. Ünlü şarkıcı şarkıların sadece oluşturulması süreciyle ilgilendiğini de ekledi.

Las Vegas’taki ‘Piece of Me’ konserleri devam eden Britney Spears, Flaunt dergisinin konuğuydu.. Kalabalık ortamlarla gergin ve sinirli birine dönüştüğünü ifade eden şarkıcı, “Partiler ya da kulüpler fark etmiyor. Etrafımda çok fazla sayıda insan varsa, asabi oluyorum” sözlerini dile getirdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Maneviyata düşkün biri olduğunu söyleyen Spears, “Dünyadan sonra da bir hayat olduğuna inananlardanım. Burada bulunmamızın bir sebebi olduğuna ve cennetin varlığına inanıyorum. Bu nedenle iyi insanlar olmalı ve yardıma muhtaçlara yardım etmeliyiz” dedi.

Sahne şovlarıyla adından söz ettiren 34 yaşındaki güzel şarkıcı Spears, dergiye bir de itirafta bulundu: “Komik ama gerçek şu ki; kendi şarkılarımı dinlemiyorum. Daha çok yaratım süreciyle ilgileniyorum.”

Britney Spears kimdir?
Britney Jean Spears, Grammy Ödülü kazanmış Amerikan pop müzik sanatçısı, dansçı ve sinema oyuncusudur. RIAA tarafından belirlenen satışlara göre tüm dünyada 118 milyon albüm, 107 milyondan fazla ise single satmıştır. Amerikan müzik tarihinde En Çok Satan 8. Kadın, En Çok Satan En Genç Kadın Şarkıcıdır. 2009 yılında Guiness Rekorlar Kitabına 21. yüzyılın En İyi Kadın Şarkıcısı olarak geçmiştir. Forbes dergisinin 2003 yılında belirlediği En Zengin 25 Yaş Altı Ünlüler listesinde birinci sırada, 2006 yılında belirlediği En Zengin Ünlüler listesinde ise 100 milyon dolarlık servetiyle dokuzuncu sırada yer almaktadır...

Görüntülenme : 3395 Güncelleme Tarihi: 10/09/2016 18:00:59
Yayınlanma Tarihi: 10/09/2016 18:00:46

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin