Brass Against'in solistinden hayranına şoke eden hareket! Böyle iğrençlik görülmedi

Soundgarden ve Black Sabbath gibi grupların şarkılarının coverlarını yapmasıyla tanınan Brass Against grubunun solistinden konser sırasında şoke eden bir hareket geldi. Bir hayranını sahneye çıkaran Sophia Urista adama yere uzanmasını söyleyip üzerine idrarını yaptı.

Yayınlanma Tarihi: 15.11.2021 09:13
Değiştirme Tarihi: 15.11.2021 09:13
Brass Against'in solistinden hayranına şoke eden hareket! Böyle iğrençlik görülmedi


Rockville'e Hoşgeldiniz Festivali'ndeki (Welcome to Rockville) seyirciler, cover grubu Brass Against'in performansı esnasında solist Sophia Urista'nın bir hayranın üzerine işemesiyle neye uğradıklarını şaşırdı.

Grup, olay yaşandığında Rage Against the Machine'in Wake Up parçasının bir yorumunu çalıyordu. Bir hayranını sahneye davet ettikten sonra Urista ona yere yatmasını söyledi. Urista daha sonra pantolonunu indirip şarkıyı söylemeye devam ederken adamın suratına idrarını yaparken görüldü.

ABD'nin Florida eyaletindeki Daytona Beach kentinde düzenlenen gösteriye gelenler ve görüntüleri online izleyenler bu anı "iğrenç" diye niteledi. New York merkezli grup daha sonra dikkat çeken olay için özür diledi ve Urista'nın "kendini kaptırdığını" söyledi.

Haber ile ilgili metin girin!.


 

İlgili Sayfalar: Magazin