Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Brad Pitt ve Angelina Jolie ayrılıktan sonra ilk kez bir arada!

Brad Pitt ve Angelina Jolie ayrılıktan sonra ilk kez bir arada!

Angelina Jolie ve Brad Pitt, ayrılık kararlarını açıkladıktan sonra ilk kez bir araya geldi

09.10.2016 15:50

19 Eylülde boşanma kararlarını tüm dünyaya açıklayarak magazin gündemi ni değiştiren Angelina Jolie ve Brad Pitt çifti ayrılık haberlerinden sonra ilk kez bir araya geldi.

Maddox (15), Pax (12), Zahara (11), Shiloh (10) Knox (8) ve Vivienne (8) olmak üzere toplam 6 çocuğu olan Angelina Jolie ve Brad Pitt, gündemden düşmüyor. 

Boşanma kararını açıkladıkları günden beri çocuklarını göremeyen Pitt, ilk kez geçtiğimiz gün çocuklarıla bir araya geldi. Terapist eşliğinde gerçekleşen görüşme öncesi, Pitt alkol ve uyuşturucu madde testinden de geçti.

Çiftin yakın çevresinden edinilen bilgilere göre Pitt yaşamakta olduğu boşanma süreci yüzünden son derece yorgun ve yıpranmış görünürken, Jolie sadece çocukların psikolojisi ve sağlığını düşünüyor. Jolie ve çiftin 6 çocuğu da psikolojik destek almaya başladılar.

Pitt’in özel uçağıyla yaptığı seyahat sırasında çocuklarına şiddet uyguladığı yönünde iddialarda bulunulmuştu. Fakat yapılan araştırmalar sonucunda böyle bir şiddet uygulamasının olmadığı anlaşıldı. Bu sebeple FBI’ın soruşturma başlattığı haberleri de asılsız çıktı. Şiddete uğradığı iddia edilen Maddox ve özel jetin hostesleri ile görüşen yetkililer böyle bir şiddet olayının yaşanmadığını dile getirdi.

Yorumlar | 0
üye profil