Boşanacakları iddia edilmişti! Alişan'ın eşi Buse Varol'un paylaşımındaki o detay dikkatleri çekti

Üç yıldır evli olan ünlü şarkıcı Alişan ile ünlü oyuncu Buse Varol çifti, ayrılık haberlerini yalanlamıştı. Varol'un paylaştığı son fotoğraftaki detay dikkat çekti.

Yayınlanma Tarihi: 04.12.2021 20:22
Değiştirme Tarihi: 04.12.2021 20:22

Snob Magazin'in haberine göre; Boşanacakları iddia edilen ve daha sonra jet hızıyla yalanlayan Alişan ile Buse Varol çiftinden flaş bir hamle geldi. Buse Varol'un, Instagram'a son eklediği fotoğrafta alyansı ve tektaşı olmaması dikkat çekti. Varol'un alyansın ve tektaşının olmaması ise hayranlarının da  dikkatinden kaçmadı. Varol'un, daha önce paylaştığı fotoğraflarında alyansının olduğu görülüyor. Çiftin Burak ve Eliz adında iki çocuğu var.

Varol, ekim ayının sonunda çıkan ayrılık haberlerine, TV8'de yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanarak, "Allah'a çok şükür hiçbir sıkıntımız yok. Birisi haber yapmış. Tıklansın diye, ilk Monaco'ya giderken böyle haber çıkmıştı. Alişan ile fotoğraf koymuyorum diye böyle haberler çıktı. Merve benim eltim. Ama kız kardeşim gibi. O eşini kaybetmişken ben Alişan ile el ele romantik pozlar koymak istemedim. Herkesi aydınlatayım hiç böyle bir şey yok. Güzel bir evliliğim var, iki küçük çocuğum var. Biz çok zor günler yaşıyoruz. Ona destek olup atlatmaya çalışıyoruz. Böyle bir dönemde insanların daha hassas olmasını istiyorum. Asla ayrılık yok" demişti. 

Sosyal medya hesabından aile fotoğraflarını kaldıran Buse Varol, "3 senedir oyunculuğa ara verdim. Instagram'da doğum fotoğraflarım, aile fotoğraflarım öyle bir profilim vardı. Yeni bir dizi ile anlaştım. 'Zaten 3 sene ara vermişim, bari işe yönelik bir profilim olsun' dedim. Kendimce bir temizlik yaptım" açıklamasını yapmıştı.

Haber ile ilgili metin girin!.
 

İlgili Sayfalar: Magazin