Boşanacakları iddia edilen Sıla ve Hazer Amani'den kafa karıştıran hamle!

Şarkıcı Sıla ve eşi Hazer Amani'nin boşanacakları iddiası gündeme bomba gibi düşmüştü. Bir süredir çiftin evliliklerinde sorunlar yaşadığı ve boşanacakları konuşan çiften kafaları karıştıran hamleler geldi. İstanbul Sanal Maratonu’nda Türk Eğitim Derneği (TED) için koşacağını belirten bir paylaşımda bulunan Amani, Sıla'yı da gönderisine etiketledi. Sıla da bu paylaşımı kendi sayfasına ekledi. Çiftin birbirleriyle paylaşımda bulunmaları ve paylaşımları beğenmeleri "Boşanma iddiaları yalan mı?" dedirtti.

Yayınlanma Tarihi: 28.10.2020 11:14
Değiştirme Tarihi: 28.10.2020 11:14
Boşanacakları iddia edilen Sıla ve Hazer Amani'den kafa karıştıran hamle!

Sıla’nın geçtiğimiz günlerde eşi olmadan eğlenmeye çıkması ayrılık iddialarını güçlendirmişti. Mutlulukları kısa süren çiftin evlerini ayırdıkları önü sürülmüştü. Sıla ve Hazer Amani’nin evliliklerinde kriz yaşamasıyla ilgiyle ise ortaya birkaç iddia atılmıştı.

PSİKOLOJİK BASKI MI YAPIYOR?

Sıla’nın eşine psikolojik baskı kurduğu ve Amani’nin eski eşi Deniz Mumcuoğlu ile görüşmesinin bu ayrılığa neden olduğu öne sürüldü. Bir başka iddia ise Sıla’nın yakın arkadaşlarının bu evliliği bitirmesi için şarkıcıya telkinlerde bulunması oldu. Çiftin pandemi döneminde maddi sıkıntı yaşamasının da krizin büyümesinde etkili olduğu iddia edildi.

İDDİALAR YALAN MI?

Tüm bu iddiaların ardından Sıla ve Hazer Amani'den art arda paylaşımlar geldi. İstanbul Sanal Maratonu’nda Türk Eğitim Derneği (TED) için koşacağını belirten bir paylaşımda bulunan Amani, Sıla'yı da gönderisine etiketledi. Sıla da bu paylaşımı kendi sayfasına ekledi. Çiftin birbirleriyle paylaşımda bulunmaları ve paylaşımları beğenmeleri "Boşanma iddiaları yalan mı?" dedirtti.

Haber ile ilgili metin girin!.