Bomba iddia! Hande Erçel ve Kerem Bürsin geceyi birlikte mi geçirdi?

Ünlü oyuncu Hande Erçel ve Kerem Bürsin için ortaya atılan bomba iddia sonrası magazin gündemi çalkalanmaya devam ediyor. Gelen iddiaya göre Hande Erçel, geçtiğimiz haftalarda Beykoz'da bir villaya taşınmıştı. Sürpriz taşınma sonrası Erçel'in rol arkadaşı Kerem Bürsin'den flaş bir hamle geldi. İddiaya göre, Bürsin'in Hande Erçel'den uzak kalmamak adına yanına taşındığı öne sürüldü.

Yayınlanma Tarihi: 20.02.2021 11:16
Değiştirme Tarihi: 20.02.2021 11:16
Bomba iddia! Hande Erçel ve Kerem Bürsin geceyi birlikte mi geçirdi?

Ünlü oyuncular Hande Erçel ve Kerem Bürsin, uzun süredir aşk iddiaları ile gündemi meşgul ediyordu. Rol aldıkları dizide yakınlaştıkları konuşulan ikili, iddiaları güçlendirecek görüntüyle magazin dünyasında bomba etkisi yarattı.

Hande Erçel, geçtiğimiz haftalarda Beykoz'da bir villaya taşınmıştı. Sürpriz taşınma sonrası Erçel'in rol arkadaşı Kerem Bürsin'den flaş bir hamle geldi.

YANINA TAŞINDI! GECEYİ BİRLİKTE GEÇİRDİLER

Magazin D'nin iddiasına göre; Bürsin'in Hande Erçel'den uzak kalmamak adına yanına taşındığı öne sürüldü. Dün geceyi birlikte geçirdikleri iddia edilen ikili, evin önünde basın mensuplarını görünce birlikte görüntü vermemek için yoğun çaba sarf etti.

Erçel, kendi arabasını önden gönderip Bürsin ile birlikte set aracına bindi. İkili, rol aldıkları dizilerinin Kuzguncuk'taki setine geçti.