Bomba iddia! Hande Erçel-Kerem Bürsin aşkı bitti mi?

Başrolünde yer aldıkları romantik komedi türündeki dizinin setinden tanışan, aşk haberlerini uzun süre reddettikten sonra birlikte çıktıkları Maldivler tatilinde birlikteliklerini ilan eden Kerem Bürsin-Hande Erçel çiftinden ayrılık haberi geldi. Bürsin'in barışma çabalarına Erçel'in net bir şekilde olumsuz yanıt verdiği konuşuluyor.

Yayınlanma Tarihi: 26.01.2022 10:15
Değiştirme Tarihi: 26.01.2022 11:23

Hande Erçel, geçtiğimiz hafta sosyal medya fenomeni ablası Gamze Erçel'in 30'uncu doğum gününü kutlamak için Sapanta'ya gitmişti. Karem Bürsin'in kutlamaya katılmaması dikkat çekmişti.

"BİTTİ, ARTIK DÖNÜŞ YOK" 

Uzun süredir birliktelikleri ile magazin gündeminden düşmeyen ünlü çiftin, bir hafta önce yollarını ayırdığı öğrenildi. Bu kararı güzel oyuncunun aldığı iddia edildi.

Posta gazetesinin haberine göre; Bürsin, sevgilisiyle barışmak için yakın çevresini devreye soktu. Ancak Erçel'in, arkadaşlarını "Tamamen bitti, artık dönüş yok" dediği söyleniyor.

"BAYILIYORUM SİZE VE BENİ HEP DIŞLAMANIZA" 

Gamze Erçel, yeni yaşını eşi Caner Yıldırım, kızı Mavi ve kardeşi ile birlikte kutlamıştı. Sapanca'ya giden ekipten Yıldırım, kutlama fotoğraflarını bir milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından takipçileriyle paylaşmıştı.

Caner Yıldırım'ın, fotoğraflarda Hande Erçel'in kalbine sevgilisi Kerem Bürsin'i etiketlemesi dikkatlerden kaçmamıştı. Yakışıklı oyuncudan paylaşıma yorum gecikmemişti.

Ünlü oyuncu, 260 binden fazla beğeni alan kutlama fotoğrafının altına, kalp emojisiyle birlikte "Bayılıyorum size! Ve beni hep dışlamanıza" notunu düşmüştü.

"ÖYLE BİR ŞEY KESİNLİKLE YOK" 

Geçtiğimiz ay sevgilisi ile ayrıldıkları yönündeki haberlerle ilgili konuşan güzel oyuncu, "Öyle bir şey kesinlikle yok" diyerek, haklarında çıkan söylentileri yalanlamıştı.

MALDİVLER'DE AŞK TATİLİ

2020-2021 yılları arasında yayınlanan 'Sen Çal Kapımı' dizisinin setinde tanışan Erçel ve Bürsin, aşk yaşadıkları yönündeki haberlerle gündem olmuştu.

Bu iddiaları uzun süre reddeden oyuncu çift, geçtiğimiz yıl birlikte çıktıkları Maldivler tatilinden yaptıkları sosyal medya paylaşımları ile ilişkilerini ilan etmişti.

 

İlgili Sayfalar: Magazin