Boğaz'da köşk kiralayan Yiğit Marcus Aral'dan açıklama! "Konfor istedik"

Şu sıralar İstanbul'da olan Miss Turkey 2018 güzeli Şevval Şahin ile sevgilisi Yiğit Marcus Aral, Boğaz'da kiraladıkları köşk hakkında son noktayı koydu. Aral, "Miami'deki evimiz gibi konforlu istedik" dedi. 

Yayınlanma Tarihi: 25.08.2020 10:50
Değiştirme Tarihi: 25.08.2020 10:50
Boğaz'da köşk kiralayan Yiğit Marcus Aral'dan açıklama! 'Konfor istedik'

Karantina dönemini Miami'de geçiren Miss Turkey 2018 güzeli Şevval Şahin ile sevgilisi Yiğit Marcus Aral, önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Ünlü model, muhabirleri görünce elleriyle yüzünü gizledi ve sonra da şu açıklamayı yaptı: "Az önce restorandaydık. Oradan çıktık ve bu yüzden maskemizi takamadık."

ELEŞTİRİLERE YANIT VERDİ 

Şevval Şahin, kendisine yöneltilen, "Hayat sana güzel, ne boşsun" şeklindeki yorumlara da yanıt verdi. Pandemi döneminde Miami'de olduğunu söyleyen model, "Karantinada yapacak bir tek o vardı. Ben de deniz girip, güneşlendim. Benim zaten bir işim var, olumsuz eleştiriler motivasyonumu düşürmüyor. Birkaç ay daha Türkiye'deyiz, biraz Güney'den uzaklaştık daha çok İstanbul'dayız. Moda haftası var ona hazırlanıyorum. Olumsuz eleştiri her zaman olacaktır, yapacak başka bir şey yok" dedi. 

KÖŞK KİRALADILAR 

Köşk haberleri de sorulan çiftten Marcus, "Amerika'ya dönene kadar Rumelihisarı'nda sekiz odalı köşk kiraladık. Satın almadık, geçici olarak oradayız birkaç aylığına. Biraz malikane gibi oldu ama Miami'de de büyük evde oturuyorduk. Aynı konfor olsun diye tercih ettik" açıklamasını yaptı.  

Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.

(Milliyet)