Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Bodrum Masalı'nın gençler kadrosu

Bodrum Masalı'nın gençler kadrosu

Bodrum Masalı’nın gençler kadrosu çok konuşulacak, belli oldu. İşte bir kısmını ekranda ilk kez izlediğimiz bu pırıl pırıl kadroya ilk bakış.

30.08.2016 12:34

ÇAĞATAY ULUSOY EKOLÜNDEN ATEŞ (ALPEREN DUYMAZ)

Ateş gibi maşallah. Emekçi olarak bindiği teknede eski hayatından arkadaşlarını görüp kaçtıktan sonra bilenip geri geldiği sahne ilk bölümün en etkileyici anıydı. Aras Bulut İynemli’ye benzetiliyor ama Çağatay Ulusoy ekolünden mezun olur. Alperen Duymaz 1992 doğumlu, Tatlı Küçük Yalancılar ve Acı Aşk’ta oynamış.

ASLEN BODRUMLU KELEBEK (HİLMİCEM İNTEPE)
Çok güzel yüzermiş, çok da çalışkanmış o yüzden ona Kelebek derlermiş. Temiz kalpli Kelebek’i aşk arısı soktu bile, haberi yok daha. 1992 doğumlu ve dansçı Hilmicem İntepe 18 yaşına kadar Bodrum’da yaşamış. Belki bunun da verdiği rahatlıkla ilk oyunculuk sınavından yıldızlı bir dereceyle geçti.

SIRA DIŞI BİR TİPİ VAR RANA (ZEHRA YILMAZ)
Karanlık tarafın temsilcisi olduğunu derhal belli etti. Böyle ihtiraslı bir kız Ateş dururken niye halis munis Cenk’e takmış ki derken, Alara’nın en yakını olduğunu hatırlayınca, durum aydınlandı. İlk bölümün en dikkat çekici karakterlerindendi. Ece Sükan ile Kuzey Güney’in Venüs’ü Göksen Ateş’i andıran sıra dışı bir tipi var. Azeri kökenli Zehra Yılmaz 1994 doğumlu, bu ilk dizisi.

RAHAT, ESPRİLİ BİR KARAKTER UZAY (SERHAN ONAT)
Akla hemen Med Cezir’in Orkunç’unu getirdi ama ondan çok daha rahat, esprili bir karakter. Dili durmayacak, sosyal medyayla ilişkisi hız kesmeyecek, ortalığı karıştırmaya devam edecek. Daha önce Muhteşem Yüzyıl’da rol alan Serhan Onat 1994 doğumlu, seyyah ve dansçı. Kelebek’le bir dans düellosuna girişsinler isteriz, ortam müsait.

ÇOK ÜZÜLECEĞİ BELLİ SU (DİLAN ÇİÇEK DENİZ)
Annesinin kuzusu, iyi aile kızı. Ayran gönüllü değil, Cenk’i zor bırakır ama Rana’dan çekeceği var. Çok üzülecek ve onu Kelebek teselli edecek. 1995 doğumlu Kainat Güzeli daha önce Tatlı Küçük Yalancılar ve Güneşin Kızları’nda rol almıştı.

AYAKLARI YERİ BASAN TEK KARAKTER ASLI (EZGİ ŞENLER)
Hem akıllı, hem güzel, hem de değdiği bütün hayatları çekip çevirecek kadar becerikli. Genç takımın ayakları yere basan tek karakteri. 1993 doğumlu Ezgi Şenler balerin ve dansçı. Oyunculuğuna bakınca bunun televizyondaki ilk rolü olduğuna inanmak çok güç.

DUYARSIZ AİLE ÇOCUĞU ALARA (SEREL YERELİ)
Ateş’in büyük aşkı Alara düzgün bir kıza benziyor ama en yakın arkadaşları Uzay ve Rana olan biri ne kadar düzgün kalabilir? Hele de en hafifinden duyarsız bir ailenin çocuğuyken! 1995 doğumlu Serel Yereli dört yaşından beri şarkı söylüyormuş. O Ses Türkiye’ye katılmışlığı var, bu ilk rolü.

 

Serel Yereli: 'Bu çağın yalanlarına inanmamış bir erkek bulursam ölene kadar bırakmam'

 

GENÇLERİN EN BÜYÜĞÜ, DENEYİMLİSİ CENK (BORA CENGİZ)
Su’ya çok uygun görünen, iyi bir çocuk. Rana’dan paçayı kurtarır mı belli olmaz ama Su’yu kaptıracak tabii ki. 1990 doğumlu Bora Cengiz ekibin en genci görünmekle birlikte en büyüğü ve deneyimlisi. Sana Bir Sır Vereceğim, Yedi Güzel Adam, Çilek Kokusu rol aldığı dizilerden. Zeki Demirkubuz’un Kıskanmak’ında da oynamış.

 

Bölüm Sonu Dedikodusu: Bodrum Masalı 2. Bölüm

Şevval Sam: 'Benim için aşk bir yaban hayvanı gibi'

 

 

 

 

Yorumlar | 0
üye profil