Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Bodrum Masalı fragmanı yayınlandı.. Bodrum Masalı oyuncu kadrosu

Bodrum Masalı fragmanı yayınlandı.. Bodrum Masalı oyuncu kadrosu

Kanal D'nin yeni dizisi Bodrum Masalı güçlü oyuncu kadrosu ile yayın hayatına merhaba diyecek. Bodrum Masalı yayınlanan fragmanı ile ilgi çekici bir dizi olacağının sinyalini verdi. Bodrum Masalı dizisinin oyuncu kadrosunda Şevval Sam, Timuçin Esen ve Survivor'dan tanınan isim Hilmicem gibi ekranların sevilen isimleri bulunuyor. Peki Bodrum Masalı fragmanında neler var? Dizinin ilk bölümünde neler yaşanacak?

26.06.2016 15:53

Evren Ergüven pek çok otel sahibi varlıklı ve hırslı bir adamdır. Karısı Yıldız çocukları Ateş ve Su ile birlikte İstanbul'da görkemli bir hayat sürmektedir, Otellerinin büyük kısmının olduğu Bodrum'da ise ikinci bir kadınla kurduğu gizli bir yaşamı vardır. Evren'in bu düzeni ard arda verdiği yanlış kararlar neticesinde gelen hızlı iflasıyla tamamen bozulur.

Kanal D'nin merakla beklenen yeni dizisi Bodrum Masalı, yakında Kanal D'de başlıyor. Başrollerini Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Alperen Duymaz, Toprak Sağlam, Dilan Çiçek Deniz ve Hilmicem İntepe'nin paylaştıkları dizisi “Bodrum Masalı” nın yapımını TMC, yapımcılığını Erol Avcı, yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin ve senaryosunu Başar Başaran ve Emre Özdur kaleme alıyor.

Ailenin elinde avucunda Bodrum'da Yıldız'ın babasından miras eski bir ev ve küçük bir otelin yarı hissesinden başka bir şey kalmamıştır. Ergüven Ailesi lüks yaşamlarını terk etmek, o köhne eve taşınmak ve küçük otelle hayata yeniden başlamak zorundadır artık.

Ne var ki otelin öbür yarısı Evren ve Yıldız'ın hayatları boyunca adını ağızlarına almamaya yemin ettikleri birine aittir. Faryalı adıyla tanınan kişi Yıldız'ın Evren'den önceki sevgilisidir. Evren'e kalırsa Yıldız onu hiç unutmamıştır. Yıldız'ın ise Evinin tam karşısına taşınan kocasının bodrumdaki sevgilisinden henüz haberi yoktur. Bütün bu sırlardan habersiz olan Ateş ve Su kolejden hayallerinden arkadaşlarından zengin ve güvenli hayatlarından kopacak Bodrum'da hayatın ve ailelerinin hiç bilmedikleri yüzünü öğreneceklerdir. Her yıl tatile gelip zengin arkadaşlarıyla güzel günler yaşadıkları Bodrum'dan çok farklı bir Bodrum onları beklemektedir.

Oyuncular

Timuçin Esen (Faryalı)Şevval Sam (Yıldız)Murat Aygen (Evren)Alperen Duymaz (Ateş)Toprak Sağlam (Gözde)Dilan Çiçek Deniz (Su) Hilmicem İntepe (Kelebek)Serhan Onat (Uzay)Bora Cengiz (Cenk) Kaan Çakır (Cahit)Ebru Unurtan (Ceyda)Yener Gürsoy (Gönenç) Ezgi Şenler (Aslı)Serel Yereli (Alara) Zehra Yılmaz (Rana)Nazlı Kar (Şule)Basri Albayrak (Süha) Cemalettin Çekmece (Asım)Tülin Yazkan (İpek) Tugay Bahşi (Mert)

Yorumlar | 0
üye profil