Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Bodrum Masalı dizisi ne zaman başlıyor?

Bodrum Masalı dizisi ne zaman başlıyor?

Kanal D'nin yeni dizisi Bodrum Masalı çok yakında izleyici karşısına çıkacak. Yayınlanan fragmanları ve hikayesi ile şimdiden büyük merak konusu olan Bodrum Masalı dizisinden ilk detayları sizler için derledik. İşte Bodrum Masalı dizisi fragmanları ve merak edilenler..

18.07.2016 10:36

Kanal D'nin merakla beklenen yeni dizisi Bodrum Masalı, yakında başlıyor. Başrollerini Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Alperen Duymaz, Toprak Sağlam, Dilan Çiçek Deniz ve Hilmicem İntepe'nin paylaştıkları dizisi “Bodrum Masalı” nın yapımını TMC, yapımcılığını Erol Avcı, yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin ve senaryosunu Başar Başaran ve Emre Özdur kaleme alıyor.

Bodrum Masalı dizisi çok yakında Kanal D'de..

BODRUM MASALI HİKAYE:
Evren Ergüven pek çok otel sahibi varlıklı ve hırslı bir adamdır. Karısı Yıldız çocukları Ateş ve Su ile birlikte İstanbul'da görkemli bir hayat sürmektedir, Otellerinin büyük kısmının olduğu Bodrum'da ise ikinci bir kadınla kurduğu gizli bir yaşamı vardır. Evren'in bu düzeni ard arda verdiği yanlış kararlar neticesinde gelen hızlı iflasıyla tamamen bozulur.

Ailenin elinde avucunda Bodrum'da Yıldız'ın babasından miras eski bir ev ve küçük bir otelin yarı hissesinden başka bir şey kalmamıştır. Ergüven Ailesi lüks yaşamlarını terk etmek, o köhne eve taşınmak ve küçük otelle hayata yeniden başlamak zorundadır artık.

Ne var ki otelin öbür yarısı Evren ve Yıldız'ın hayatları boyunca adını ağızlarına almamaya yemin ettikleri birine aittir. Faryalı adıyla tanınan kişi Yıldız'ın Evren'den önceki sevgilisidir. Evren'e kalırsa Yıldız onu hiç unutmamıştır. Yıldız'ın ise Evinin tam karşısına taşınan kocasının bodrumdaki sevgilisinden henüz haberi yoktur. Bütün bu sırlardan habersiz olan Ateş ve Su kolejden hayallerinden arkadaşlarından zengin ve güvenli hayatlarından kopacak Bodrum'da hayatın ve ailelerinin hiç bilmedikleri yüzünü öğreneceklerdir. Her yıl tatile gelip zengin arkadaşlarıyla güzel günler yaşadıkları Bodrum'dan çok farklı bir Bodrum onları beklemektedir.

BODRUM MASALI KÜNYE
Yapım : TMCYapımcı : Erol AvcıYönetmen : Mehmet Ada ÖztekinSenaryo : Başar Başaran, Emre ÖzdürProje Tasarımı : Reaksiyon FilmUygulayıcı Yapımcı : Engin SarıalGörüntü Yönetmeni : Sedat Yücel2. Yönetmen : Nezaket CoşkunSanat Yönetmeni : Burhan TürkMüzik : Cem Özkan

BODRUM MASALI FRAGMAN İZLE!
 

BORDUM MASALI DİZİSİ OYUNCULARI
Timuçin Esen-Faryalı
Kelebek’in ağabeyi. 8 yıl önceki kazadan beri kardeşine babalık da yapıyor. Lisenin ardından çalışmaya başladığı, şimdi patronu olduğu otel için Bodrum’a gelen Evren ve Yıldız, onun canını sıkacak.

Şevval Sam-Yıldız
Yardımsever ve vicdani değerleri yüksek bir kadın. Çocukları ile arası çok iyi. Karakterindeki falsoları bilse de kocası Evren’i seviyor. Yıllar sonra Bodrum’da o otele dönmek, Yıldız için hayatında ilk kez çalışmak, para kazanmak demek. Üstelik eski sevgilisi Faryalı ile dip dibe…

Murat Aygen-Evren
Oteller zinciri sahibiyken yanlış yatırımlar nedeniyle neredeyse her şeyini birkaç gün içinde kaybeder. Çevresindeki herkes onu çok çalışkan olarak bilmektedir.

Hilmicem İntepe-Kelebek
Hem muhteşem yüzmesi hem de uçup konup binlerce iş halledebilmesi nedeniyle herkes ona Kelebek der. Asıl adını kimse kullanmaz. Gelecekle ilgili hiç hayali yok, Su’nun aşkını kazanmak hariç.

Dilan Çiçek Deniz-Su
Hayat dolu, muzip, eğlenceli ve çok güzel. Erkekler onu çok beğeniyor, onun kalbi ise sadece Cenk için atıyor. Bir keman virtüözü olmak için şimdiden çalışıyor. Bodrum'a geldiği ilk dakikadan itibaren Kelebek'in gönlüne düşen Su, onun bu ilgisine karşılık verip veremeyeceği merak konusu olacak.

Toprak Sağlam-Gözde
Evren’in Bodrum’daki metresi olan Gözde'nin bunca yıldır sabırla beklediği, Evren’den tek istediği şey; yeni hayatını onunla kurmak.

Alperen Duymaz-Ateş
Adı gibi bir delikanlı, çapkın, kolay sinirlenen, otomobillere meraklı bir yüzücü. Kızlar Ateş’e bayılıyor, o da bunun farkında.

 BODRUM MASALI DİZİSİ FRAGMANLARINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ..

Yorumlar | 0
üye profil