Bodrum'da tatil yapan Pelin Karahan gün boyu denize girmedi

Rol aldığı dizi sezon finali yapınca soluğu Bodrum'da alan Pelin Karahan, Yalıkavak’ta bulunan bir plajda beline bağladığı pareosuyla görüntülendi. 

Yayınlanma Tarihi: 09.06.2021 14:15
Değiştirme Tarihi: 09.06.2021 14:15
Bodrum'da tatil yapan Pelin Karahan gün boyu denize girmedi

Bodrum'daki evinde ailesiyle tatil yapan Pelin Karahan, Yalıkavak’ta bulunan bir beach'te çocuklarıyla oyunlar oynarken görüntülendi. Ünlü oyuncunun denize girmemesi ise dikkat çekti. Çocuklarının tüm ısrarına rağmen denize girmeyi tercih etmeyen Pelin Karahan, gün boyu beline bağladığı pareosunu da çıkarmadı.

Önceki gün Yalavak’taki bir manavda eşi Bedri Güntay'la birlikte alışveriş yapan oyuncu, çıkış kapısında basın mensuplarının yönelttiği soruları yanıtlamıştı.

"Yorucu bir sezon oldu" diyen Karahan, "Biz gelirken orası çok sıcaktı, zor oluyordu. Keyifli ve güzeldi. Kıbrıs’ın sıcaklığı beni yordu’ ifadelerini kullanmıştı.

Güzel oyuncu, "Benim bu zamana kadar oynadığım rol aldığım dizilerden en zor karakterlerden biri. Bu ‘Muhteşem Yüzyıl’ dan daha zor, savaş var. Psikolojik olarakta zorlanıyoruz. Tarihe meraklı değildim, oldum" şeklinde konuşmuştu.

Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.(Milliyet)