Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
'Bizim bizden başka kimsemiz yok'

'Bizim bizden başka kimsemiz yok'

'İnşallah senin de çocuğun ölür' yorumları nedeniyle sosyal medyayı bırakan Pelin Karahan, 15 Temmuz cuma gecesi yaşanan darbe girişimi sonrası suskunluğunu bozdu.

19.07.2016 18:25

Daha önce "İnşallah senin de çocuğun ölür" şeklindeki ağır yorumlar nedeniyle sosyal medyadan fikirlerini açıklamayı bırakan Pelin Karahan, instagram'da darbe girişimini lanetledi.   

"GÜN BİRLİK OLMA GÜNÜ"
Ünlü oyuncu, Türk bayrağı görseli ile duygularını şöyle dile getirdi:"Bundan birkaç ay önce ülkemizin uğradığı terör saldırıları sırasında sosyal medyadan ben de başsağlığı mesajımı paylaşmıştım. Ancak o kadar art niyetli insan var ki bunu 'İnşallah senin de çocuğun ölür'e kadar getirdiler. Ben de bu nedenle o günden beri buradan fikirlerimi paylaşmaktan çekindim. Ben hiç bir zaman siyasi fikrimi paylaşmam, politik görüşümü belli etmem, politikadan anlamam da zaten. İnsanlar yanlış anlar diye çekinirim. Herkes o kadar kin ve öfke dolu ki birbirine nereden karalasak diye fırsat bekler olmuşlar.

15 Temmuz gecesi milletçe yaşadığımız o korkunç geceden sonra ilk kez düşüncelerimi şu an paylaşıyorum. Kaç gün geçti üstünden, ne yazsam ne desem bilemedim. Bazen yetersiz kaldı kelimelerim bazense incitmekten çekindim. Biz de bütün gece uyumadık, korktuk, endişe duyduk. Ben de bu ülkenin vatandaşıyım, ben de demokrasiden yanayım, darbeyi ve bunu destekleyen hainleri sonuna kadar lanetliyorum. Hiç bir şeyden haberi olmayan gencecik erlerimizi bu duruma sokanlardan nefret ediyorum. Bu uğurda hayatını kaybeden kahraman halkımıza Allah'tan rahmet ve yakınlarına başsağlığı dilerim.

Artık bölünmeyelim, artık bir olalım. Farklı siyasi düşünceler farklı yaklaşımlar olsa da hepimiz bu vatanın evlatlarıyız. Gerçekten gün birlik olma günü. Bizim bizden başka kimsemiz yok! Ne olur artık yorum yaparken daha duyarlı olun."

Yorumlar | 0
üye profil