Birsu Raca Arıkan: Doğallık efektlerden çok daha büyüleyici

Son dönemde Instagram platformunda “anne-çocuk” konseptini en iyi yansıtan isimlerden olan Birsu Raca Arıkan, yüz binlerce takipçi kitlesine sahip. 

Yayınlanma Tarihi: 09.11.2021 15:55
Değiştirme Tarihi: 09.11.2021 15:55
Birsu Raca Arıkan: Doğallık efektlerden çok daha büyüleyici

Instagram üzerinden birçok annenin yaşamına dokunan influencer Birsu Raca Arıkan “Doğallık efektlerden çok daha büyüleyici, Yaptığım paylaşımlarda tabiatın her halini iyisiyle kötüsüyle yansıtmaya çalışıyorum. Tabiat tüm efektlerden her zaman ve her şart altında daha efektiftir. Tabiat hiçbir zaman çirkin değildir. O her haliyle doğal olanı” ifadeleriyle dikkatleri üzerine çekti. 

“Başarılı Olmamda Klasik Aile Konseptini Yansıtmamın Payı Büyük” 

Takipçilerinin merak ettiği birçok konuya da değinen Birsu Raca Arıkan; “Başlangıçta moda ve makyaj temalı içerikler üretiyordum. Bu içerikler kısa sürede yüksek düzeyde ilgi gördü ve popülerliğimi arttırdı. Son dönemde ise anne-çocuk konseptinin ağırlıklı olduğu paylaşımlar yapıyorum. Bu paylaşımlar tamamen gerçeği yansıtıyor ve içerisinde herhangi bir suni unsur yok. Başarılı olmamda klasik aile konseptini yansıtmamın payı büyük. Tamamen gerçek olanı Instagram üzerinden takipçilerimle paylaşıyorum. Bu da samimiyetimi herkesin fark etmesini sağladı. Hepsine çok teşekkür ediyorum.” sözleriyle takipçilerine seslenerek influencer’lık hakkında merak edilen konular üzerine açıklamalarda bulundu.  

“Genç Anne Adaylarına İç Seslerini Dinlemelerini Tavsiye Ediyorum” 

Anne olmaya hazırlanan kadınlar için tavsiye ve önerilerini de paylaşan Birsu Raca Arıkan; “Anne olmak, hele ki genç sayılabilecek yaşta kendinden bir parçanın bütün sorumluluğunu almak biraz göz korkutucu olabiliyor. Bu sebepten genç annelerin yaşadığı korkuları ya da tedirginlikleri anlayabiliyorum. Benim genç anne adaylarına en büyük tavsiyem iç seslerini dinlemeleri. Anneliğin doğal olarak insanın, kadının içerisinde bir yerlerde gizli olduğunu düşündüğüm doğal bir parça. Dolayısıyla annelik sonradan kazanılabilir, öğrenilebilir ya da keşfedilebilir bir şey değil. Genç anne adayları içlerinden geleni bu dürtüyü dinlerlerse en iyi anne onlar olacaktır.” İfadelerini kullanan influencer Birsu Raca Arıkan; “Tüm anne adaylarına güncel gelişmeleri yakından takip etmelerini öneriyorum. Özellikle annelik üzerine yayınlanan dergiler, kitaplar ve hatta sosyal medya içerikleri önemli düzeyde yol gösterici olacaktır.” yorumunda bulundu. 
 

İlgili Sayfalar: Magazin