Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Birce Akalay alyansını çıkardı!

Birce Akalay alyansını çıkardı!

Birce Akalay-Sarp Levendoğlu ayrılığında yeni iddia... İkilinin boşanma sebebinin Derya Şensoy olduğu iddia edildi.

06.01.2017 12:30

Küçük Ağa dizisinin çekimlerinde kurdukları bağın ardından 2014 yılında evlenen Birce Akalay ile Sarp Levendoğlu boşanma kararı aldı. Akalay, önceki gün arkadaş grubuyla Karaköy Mana’da yemekteydi. Bir süre önce Levendoğlu’na ait tüm fotoğrafları Instagram hesabından silen ünlü oyuncunun alyansını da çıkardığı fark edildi. Akalay, boşanma haberleriyle ilgili soruyu “Söyleyeceğim tek şey iyi akşamlar” diyerek yanıtsız bıraktı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Ayrılık nedeni Derya mı?
Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu'nun evliliğini ihanetin bitirdiği iddia edildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Magazin kulislerini hareketlendiren söylentiye göre Levendoğlu, Akalay’la başrolü paylaştığı “Deliormanlı” filminde eşini oynayan Derya Şensoy’la çekimler sırasında yakınlık kurdu.

Eşi İstanbul’da dizi çekerken yaz aylarını Datça’da geçiren Levendoğlu, o dönem Şensoy’la samimiyetini daha da ilerletti. Ve ikili kısa süre içinde yeni bir aşka yelken açtı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Daha önce haklarında birkaç kez ayrılacaklarına dair haberler çıkan Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu’nun evliliği, bu yeni aşkla birlikte çıkmaz yola girdi. Çift, geçtiğimiz günlerde boşanmak üzere avukatlarıyla görüşüp vekâlet verdi.

Yorumlar | 0
üye profil