Bir Zamanlar Çukurova setinde olay çıktı! Çekimler durdu...

3 sezondur ATV ekranlarında izleyiciyle buluşan Bir Zamanlar Çukurova setinde büyük bir gerginliğin yaşandığı öne sürüldü. Dizinin başrollerinden Kerem Alışık ile Murat Ünalmış'ın geçtiğimiz hafta tartışma yaşadığı, sorunun büyümesi üzerine yapımcı Timur Savcı'nın Adana'ya gidip olayı sakinleştirdiği kaydedildi. Sorunun bununla sona ermediği, dünkü çekimlerde yine gerilim yaşandığı aktarıldı. 

Yayınlanma Tarihi: 27.04.2021 11:55
Değiştirme Tarihi: 27.04.2021 11:55
Bir Zamanlar Çukurova setinde olay çıktı! Çekimler durdu...

Tv100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Yönetmen Murat Saraçoğlu'nun sette olduğu bir çekim sırasında Kerem Alışık sahneyi değiştirmeye çalıştı. Bunun üzerine Murat Ünalmış senaryonun manipüle edildiğini belirterek duruma itiraz etti.

Alışık, Ünalmış'a hakaret edince ortam aniden gerildi. Yönetmen Saraçoğlu seti paydos etti. Bu sırada tartışma yönetmen tarafından da kayda alındı ve görüntüler yapım şirketine iletildi. Krizin nasıl çözüleceği merak konusu oldu. 

Öte yandan geçen aylarda Bir Zamanlar Çukurova'ya veda eden başrol oyuncularından Uğur Güneş'in Kerem Alışık'ın yüzünden diziden ayrıldığı gündeme gelmişti.