Bir Zamanlar Çukurova'nın Gaffur'u Bülent Polat'ın öğretmen eşi güzelliğiyle hayran bıraktı!

Başrollerini Hilal Altınbilek ve İbrahim Çelikkol'un paylaştığı Bir Zamanlar Çukurova dizisinde hayat verdiği 'Gaffur' karakteriyle adından söz ettiren ünlü oyuncu Bülent Polat'ın gözlerden uzak yaşayan öğretmen eşi Duygu Şenoğlu, güzelliğiyle dikkat çekti.

Yayınlanma Tarihi: 12.01.2022 14:12
Değiştirme Tarihi: 12.01.2022 14:12
Bir Zamanlar Çukurova'nın Gaffur'u Bülent Polat'ın öğretmen eşi güzelliğiyle hayran bıraktı!

Avrupa Yakası dizisinde canlandırdığı 'Şehsuvar' karakteriyle milyonların tanıdığı bir isim haline gelen ünlü oyuncu Bülent Polat, özel hayatıyla gündeme gelmekten kaçınan isimler arasında yer alıyor. Polat'ın öğretmen eşi Duygu Şenoğlu, duru güzelliğiyle beğeni topladı.

1979 yılında Tunceli'de dünyaya gelen Zaza kökenli oyuncu Bülent Polat, Dokuzuncu Hariciye Koğuşu dizisiyle ekran macerasına başladı.

Profesyonel tiyatro hayatına 1993 yılında adım atan Polat; Yer Gösterme, Sokak Kedisi, Ormanların Barış Ateşi gibi oyunlarda sahneye çıktı.

Çiçek Taksi ve Yılan Hikayesi gibi yapımlarda oynayan Polat, 2004 yılında yer aldığı Avrupa Yakası dizisiyle sarsılmaz bir ün yakaladı.

42 yaşındaki ünlü oyuncu, 2015 yılında öğretmen sevgilisi Duygu Şenoğlu ile dünyaevine girdi.

Doğa adında bir çocukları bulunan çift, aşklarını magazin basınından uzak yaşamayı tercih ediyor.

Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin