Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Yılmaz'ı oyuncu Uğur Güneş'in sevgilisi bakın kim çıktı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Yılmaz'ı oyuncu Uğur Güneş'in sevgilisi bakın kim çıktı?
Yayınlanma Tarihi: 13.11.2019 11:33
Değiştirme Tarihi: 14.11.2019 12:22

Duyurduğu ölüm ve hastalık haberleriyle sanat camiasında 'Felaket tellalı' lakabıyla anılan ses sanatçısı Onur Akay,magazin haberlerine yansımayan bir aşk hikayesini ifşa etti.

Kendi internet sitesinde oyuncu Uğur Güneş'in herkesten sakladığı büyük aşkı isimli bir yazı kaleme alan Akay, Güneş'in bir dönem şarkıcı Reyhan Cansu ile aşk yaşadığı yazdı ve bu aşkın belgisini paylaştı.

İşte Akay'ın ifşa ettiği o aşka ait yazı; Dün sanat camiasına yakın bir grup arkadaşla sohbet ederken konu, ATV’nin sevilen dizisi ‘Bir Zamanlar Çukurova’da Yılmaz karakterine hayat veren Uğur Güneş’e geldi. Yakışıklı oyuncunun sevgilisinden bahsediyorlardı. Uğur Güneş’le ilgili bugüne kadar aşk konusunda hiç dedikodu duyulmamıştı. Bende kendilerine çiftle ilgili fotoğraf olup olmadığını sorduğumda, 5 ayrı fotoğrafı gösterdiler. Bende kendilerine rica edip fotoğrafları aldım.Evet ünlü oyuncunun sevgilisi bakın kim çıktı…Uğur Güneş’in, şarkıcı Reyhan Cansu ile aşk yaşadığı iddia ediliyor. Yakışıklı oyuncunun, en son ‘Burası Türkiye’ şarkısı ile dikkat çeken Reyhan Cansu ile olan aşkını, herkesten gizlemeyi başardığı söyleniyor.

REYHAN CANSU KİMDİR?

İzmirli olan Reyhan Cansu, dokuz yaşında bale eğitimi almaya başladı. 11 yaşına geldiğinde Dokuz Eylül Üniversitesi devlet konservatuarı yetenek sınavlarını kazandı ve eğitim aldı. Küçük yaşta başlayan eğitimlerine sahne sanatları, görsel sanatlar ve özel Türk müziği dersleri alarak devam etti.

Cansu, bir dönem televizyonlarda oğlunun kaybolduğu haberleriyle gündeme gelmişti. Ünlü şarkıcı, 2008 yılında ünlü futbol antrenörü Levent Eriş ile evlendi ve 2014 yılında evlilikleri son buldu. Ünlü ismin bir de oğlu bulunuyor. Şarkıcının; Adam Mısın Sen 2015, Zannettim ki 2015, Kadehinde Zehir Olsa 2015, Kumanda 2018 adında şarkıları bulunuyor.

İşte o fotoğraflardan biri…

Haber ile ilgili metin girin!.

UĞUR GÜNEŞ KİMDİR

Bir Zamanlar Çukurova (Yılmaz Akkaya) – 2018İsimsizler (Kaymakam Fatih) – 2017Urfalıyam Ezelden (Çetin) – 2014Diriliş Ertuğrul (Tuğtekin) 2014Benim İçin Üzülme (Şiyar) – 2012Yeniden Başla (Eray) – 2011

Uğur Güneş'in rol aldığı filmler

Seddülbahir 32 Saat (Hüseyin) – 2015Şeytan-ı Racim (Emrah) – 2013Tamam mıyız? (Serhat) – 2013