Bir yanda Hayko, bir yanda caz

Bir yanda Hayko, bir yanda caz

İzmir Enternasyonal Fuarı, İsmet İnönü Sanat Merkezi’nde benzeri görülmemiş bir oyunla, Mogambo’da ustaların caz dinletisiyle göz doldurdu. Fuar Çim Konserleri’nde Hayko Cepkin alternatif şarkıları ve sahne şovuyla onbinlerce rock hayranına çılgın bir gece yaşattı.

Alternatif Metal ve Anadolu Rock müziğin simgelerinden Hayko Cepkin ile alternatif müzik tutkunları 85. İEF’te buluştu.

Kendine has tarzıyla ve farklı şovlarıyla adından söz ettiren sanatçı, "Beni Büyüten Şarkılar' isimli albümünden "Ben insan değil miyim", "Neydi Günahım", "Ağla Sevdam" gibi sevilen şarkılarını seslendirdi. Yapmış olduğu albümler ve farklı şarkı sözleri ile dikkati çeken Cepkin, nostaljik parçaları kendine özgü yorumuyla harmanlayıp, hayranlarını zamanda yolculuğa çıkardı.

Fuar ziyaretçilerine heyecanlı dakikalar yaşatan dünyaca ünlü motokros ekibi FMX Blackliner da yaptıkları şov sonrası konsere katıldı. Adrenalin tutkunu pilotlar, Cepkin’in şarkılarıyla stres attı. Türkiye’nin uluslararası caz vokalisti, Polonya’nın Zamosc kentinde düzenlenen Uluslararası Caz Vokalistleri Yarışması’nda birincilik ödülü alan Sibel Köse ile caz gitaristi olarak kusursuz tekniği ve ustalığıyla "Yaşam Boyu Başarı Ödülü"ne layık görülen Neşet Ruacan, caz severlerle buluştu.

Folkart sponsorluğunda organize edilen "Sibel Köse&Neşet Ruacan Quartet' konseriyle ziyaretçiler, caza doydu. 

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 01/09/2016 12:49:23

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin